Wpis z mikrobloga

@Vonsatch: jestes trenerem? Ile masz lat doswiadczenia? Moze przesadzilem z tym pajacowaniem, wiec prosze udowodnij mi czemu trening funkcjonalny jest taki dobry? Ja uwazam ze jest malo przydatny wlasnie dlatego ze nie buduje masy miesniowej.. ale moze sie myle..
  • Odpowiedz
@Sarza01: 6 lat od kiedy zacząłem ćwiczyć siłowo, na początku była kulturystyka, potem trójbój siłowy.

czemu trening funkcjonalny jest taki dobry? Ja uwazam ze jest malo przydatny wlasnie dlatego ze nie buduje masy miesniowej..


Brak mi sił na Twój sposób rozumowania, nie znajdziemy porozumienia. W pewnym momencie może dojdziesz do tego, że nastawienie MASA MASA MASA (nawet w ramach nie brania sterydów) nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, wydolnością, wydajnością
  • Odpowiedz
@Vonsatch: no popatrz a ja mam 8 lat doświadczenia i jestem trenerem.
Znowu wkładasz mi w usta własne stereotypy, szufladkujesz.. i nie potrafisz obronić własnych teorii.
Twoim zdaniem większa masa mięśniowa = słabsze zdrowie? Chyba coś pomyliłeś, sprawdź wyniki badań na ten temat.
Efektywność? Ile ważysz? Pewnie koło 80kg, ja ważę 90. Rozumiem że Twoje machanie 20kg kawałkiem gumy to bardziej efektywny i wydajny ruch niż ja podnoszący 160kg z
  • Odpowiedz
@Vonsatch: no popatrz a ja mam 8 lat doświadczenia i jestem trenerem.


@Sarza01: czego to dowodzi? Są ludzie, którzy rok-dwa lata trenują, a mają więcej oleju w głowie niż wyjadacze z kilkunastoletnim stażem.

Efektywność? Ile ważysz? Pewnie koło 80kg, ja ważę 90. Rozumiem że Twoje machanie 20kg kawałkiem gumy to bardziej efektywny i wydajny ruch niż ja podnoszący 160kg z ziemi
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Rozumiem, że obrażanie mnie to sposób na budowę ego. To świadczy tylko o tym jak słaby jesteś.
To, że naczytałeś się książek i opracowań naukowych czyni cie lepszy?
Czy ja napisałem, że 160 to max? Ja nigdy nie ćwiczyłem trójboju, a mój trening nie jest nastawiony na wzrost siły. Mistrzowie przy takiej wadzę(74) potrafią podnieść nawet 300kg.
Efektowne jest właśnie to co robią ci ludzie na tym filmie.
Ja w jednej serii przerzucam tonę/półtorej ciężaru, ważąc 90, trwa to koło minuty.. rozumiem, że to słaba efektywność?
Bardziej efektywne jest machanie przez pół godziny
  • Odpowiedz
@Vonsatch: Rozumiem, że obrażanie mnie to sposób na budowę ego. To świadczy tylko o tym jak słaby jesteś.


@Sarza01: Mówisz, że ja buduję sobie ego, jednocześnie przyznajac, że twoim celem treningowym jest estetyka sylwetki? Nie bądź śmieszny.

Wskaż miejsce w którym Cię obraziłem, bo chyba sobie tego nie przypominam. A może sam uznałeś, że zostałeś obrażony? To jest dopiero oznaka
  • Odpowiedz
czego to dowodzi? Są ludzie, którzy rok-dwa lata trenują, a mają więcej oleju w głowie niż wyjadacze z kilkunastoletnim stażem.


@Vonsatch: sugerujesz, że jesteś mądrzejszy bo robisz trening funkcjonalny.. to jest dopiero śmieszne..

tak na marginesie, prowadziłeś kiedyś kogoś? Pomogłeś komuś schudnąć 20kg? Pomogłeś komuś zbudować fajną sylwetkę? Sprawiłeś że ktoś zmienił styl życia przez co zwiększył jego
  • Odpowiedz