Wpis z mikrobloga

@Letoo: w sumie to tak samo tendencyjne jak z testovironem. Można go niecierpieć, zwłaszcza jak co chwilę coś wrzucają o nim ale lepiej żeby była ta wolność słowa i taki dupek mógł się wypowiadać jak chce (w sumie czemu o nim mówi się tylko na wykopie i kwejkopodobnych to w raczej nie chcę wiedzieć) bo wtedy wiem że i mi nic nie zrobią jak coś powiem. A tak to bałbym się
@Letoo: Fajnie, gorzej, gdy debile tłumaczą swoją ignorancję i zwykłe chamstwo "walką z poprawnością polityczną". A tego obecnie jest więcej, aniżeli prawdziwej poprawności politycznej. Chamy znalazły złoty środek na usprawiedliwienie tego co wypowiadają. I zamiast zostać nazwani chamami czy ignorantami - przyklaskuje się im "och, on tak cudownie walczy z poprawnością polityczną"
@3nriqu3: wolę po prostu edukację i aktywizowanie społeczeństwa by samo reagowało na przejawy takiego zachowania i je piętnowało jak kiedyś. Ale może w akapie takie metody się stosuje gdy ktoś nie chce akapu.
@grzegorz-zielinski: po prostu są to zjawiska, których nie da się usunąć. rozumiem, że lewactwo ma we krwi chęć zmieniania/poprawiania na siłę tego czego nie da się w ten sposób zmienić. oczywiście nie twierdzę, że takie zachowanie jest godne pochwały, ale może jest potrzebne, aby taki grzegorz-zieliński mógł się wyróżnić spośród tej hałastry? pozostaje więc trzymać się starej maksymy mądrych Rzymian: odi profanum vulgus et arceo