Wpis z mikrobloga

Może wpis trochę z dupy dla niektórych,ale może komuś pomoże. Wiem, że bukmacher William Hill cieszy się prawie idealną opinią, ale niestety stałem się ofiarą ich niekompetencji ( w mojej opinii) i chciałbym się tym z wami podzielić (może dla kogoś to będzie przestroga). Jakieś dwa miesiące temu założyłem tam konto, wpłaciłem jakieś drobne i trochę pograłem, przegrałem i luz. Około 9/10 września przelałem tam dość sporą jak na moją sytuacje finansową kwotę pieniężną z myślą poważniejszej gry. Wszedłem sobie na spotkania live i chcę obstawić zakład, wyświetla się komunikat, że nie można. Myślę sobie luz, wcześniej też miałem coś takiego. Ale to samo wyświetla się przy pierwszym, drugim, trzecim meczu. Stwierdziłem, że coś nie tak i zacząłem szukać w necie. Znalazłem info, że od czwartego września ludzie z Polski nie mogą tam obstawiać zakładów sportowych. Myślę sobie, no mogli przysłać jakiś email, wiadomość, albo chociaż przy wpłacie napisać, żeby zapoznać się z nowym regulaminem przed wpłatą( może dla niektórych to śmieszne, ale zawsze mniej lub bardzie dokładnie czytam takie rzeczy). Ale stwierdziłem w porządku, może to też moja wina, że na bieżąco się nie interesuję. Postanowiłem w takim razie zlecić od razu wypłatę, bo w inne gry się nie bawię, a że w regulaminie nic o obrocie nie mają to pomyślałem luz. Zleciłem wypłatę, tu pierwsze zdziwienie bo wpłacałem MasterCardem i nie mogłem z powrotem na kartę przelać tylko musiałem przelewem bankowym, a regulamin mówi, że tym czym wpłacasz tym możesz wypłacić. Przełknąłem ślinę i zleciłem przelew bankowy. Tu następne zdziwienie, bo po podaniu danych banku, imienia i nazwiska, proces wypłaty się zakończył. Nie było nigdzie pola by wpisać numer konta bankowego, to jak oni chcą mi przelać pieniądze? Pomyślałem, że poczekam na ich odzew.Czekałem jeden dzień, i sam się zainteresowałem sprawą bo oni się nie kwapili. Napisałem na czacie i kobieta mi mówi, że mam przysłać skany karty dla potwierdzenia danych. Przesłałem im. Znowu minął dzień bez odzewu. Na następny dzień znowu atakuję czatem ,a oni że zdjęcie ma być robione aparatem ręczne, super bulwo, mogłaś to wcześniej powiedzieć. Ale zrobiłem tak jak chcieli i wysłałem. Tu wreszcie propsy dla nich bo raczyli mi napisać, że zaakceptowali dane i przelew zostanie niedługo zlecony i termin oczekiwania około 5 dni roboczych. Uspokoiłem się i oczekiwałem na przelew. 17(czwartek) pomyślałem, że napiszę do nich czy przelew już poszedł. Na czacie sympatyczna Madzi pisze mi, że przelew wyszedł od nich we wtorek- 15-tego i , że za około 5 dni roboczych pieniądze na koncie. To pożegnałem Madzie i wyluzowany sobie czekam. Dzisiaj wchodzę na konto by sprawdzić czy stan się zmienił, ale takowego zdarzenia nie zaobserwowałem. A że to juz 6 dzień roboczy, to stwierdziłem że napiszę do nich na czacie co i jak. Tu następuje kwintesencja ich braku profesjonalizmu. Piszę z zapytaniem co z przelewem, w międzyczasie widzę że nagle stan mojego konta zmienia się z 0 na xxx Euro. O #!$%@? chodzi? Gościu pisze mi, że za późno zaakceptowali dokumenty i przelew nawet nie wyszedł. Na moje pytania, dlaczego mnie okłamali i czy nie widzą w tym problemu, ziomek pisze czy mam jeszcze jakieś pytania? Powiedział, żebym zlecił przelew jeszcze raz bo przecież on nie widzi żadnego problemu, że nawet biorąc pod uwagę, że tym razem nie polecą w #!$%@? to ja muszę na te pieniądze znowu czekać i czekać, a dla mnie 5-7 dni to nie mało. Czy ktoś z was miał z nimi jakieś podobne problemy kiedyś czy raczej uważacie tak jak wszyscy w sieci, że to super hiper wiarygodny i profesjonalny bukmacher. Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam
#bukmacherka #gorzkiezale