Wpis z mikrobloga

Pracuje w #korposwiat gdzie sprzedajemy generalnie asortyment fitness, siłowy itd..

Dzisiaj rano wchodzę sobie do pracy, piję poranną kawkę, odpalam meila i widzę taką wiadomość z allegro z jednej z aukcji przekierowaną od innego pracownika do mnie z prośbą o odpowiedź bo On nie wie co i jak (z detalu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

E-mail dotyczy obciążeń cementowych 1,25kg za 3,29 brutto (najtańszych jakie mamy w ofercie).

wim wzioł bym 8sztuk 1,25 za 24zł


No to grzecznie odpisuje klientowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Targuje się Pan o 2,32 PLN?

Pozdrawiam.


E-mail, który dotarł do mnie w odpowiedzi zwalił mnie z nóg, a Pan trafił na naszą tablicę najciekawszych klientów ostatniego miesiąca i wisi teraz w antyramie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to moge wzias za 22zeta plus inpost 8zeta wyjdzie do wpłaty 30zł powiem panu tak ja jestem polakiem od urodzenia nie syryjczykiem ktoremu daja 1mies 1tys złotych mieszkanie za darmo musiałem byc w angli aby zarobic ucze sie w prywatnej szkole fizjoterapi ok 4tys rok jest 3lat 2lata magistra teraz tak mam kase zamieniona na duze sumy i walute nie polska której teraz nie wymieniam i pisałem dlatego ze zeby dac te 2 iles to musze rozmienić 200zł na te 2zł dlatego pisałem tak ze tyle mam do wydania na to i za tyle chciałem ,co mam kupowac a potem napisać ze nie mam kasy ja tak nie robię pytam się pierwsze nie chcą sprzedać pytam się gdzie indziej


Dodam, że gość ma na Allegro konto z 'firma' w nazwie xD

#heheszki #pracbaza #humor #klient #korpo #mistrz
  • 7
@Cripex: te ">" to pewnie dlatego, że ma caps locka, nie wie jak wyłączyć i żeby nie wyjść na większego buraka to pisze z wciśniętym shiftem :)