Wpis z mikrobloga

Dostałem #mandat od #mpk #wroclaw za brak legitymacji przy bilecie ulgowym (kolega podsunął mi ten bilet w ostatniej chwili). Legitymacji nie mam. Pojawiła się jednak nadzieja, bo pani kanar w rubryce imię ojca wpisała "Ełgeniusz" ( ͡° ͜ʖ ͡°) mireczki powiedzcie proszę, że da się z tego jakoś ukręcić powód odwołania #prawo #pomocy #ratunku
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie bait, jechałem w niedzielę nad ranem po imprezie, bez szans na sprawdzenie czegokolwiek. W dodatku telefon mi padł i nie mogłem kupić biletu przez sky cash, co zwykle robię. Mireczki pomóżcie, ni zazapłaciłbym ten mandat nawet ale akurat teraz jestem ultrabiedakiem
  • Odpowiedz
@bambuzz: kiedyś istniał zapis, że jeśli pojedzie się do siedziby mpk i pokaże dokumenty uprawniające do zniżek w odpowiednim czasie to mandat zostanie anulowany. Wejdź na stronę mpk i przeczytaj regulamin
  • Odpowiedz
Nie mam uprawnień, w tym sęk. No nic, trzeba będzie chyba uczciwie zacisnąć zęby i zapłacić, a do końca miesiąca żuć kamyki zamiast jedzenia
  • Odpowiedz
@bambuzz: masz bilet ulgowy bez uprawnień so zniżek więc dostajesz mandat na 50% nominalnej wysokości. To chyba niecałe 6 dych. Nie lepiej zapłacić słuszną karę i spać spokojnie?
  • Odpowiedz