Wpis z mikrobloga

@edgar_k: No ja się nawet nie zastanawiałem xDDD

Jak już to komputer stacjonarny może być wydajniejszy a nie lepszy imo.
W domu nie wyobrażam sobie pracy na lapku, w podróży nie wyobrażam sobie pracy na stacjonarce xD
  • Odpowiedz
beka z typa, bo za cene laptopa mialby wypasiona stacjonarke.


@edgar_k: Nie...miałby lepszego lapka za cenę tego Apple.

Ale ty wiesz, że moc procesora i ilość ramu to nie jedyna rzecz, od której zależy cena laptopa?

@rzep: Tak. Płacisz jeszcze za ten cudowny OS od Apple. No i za rozbuchaną reklamę :>
  • Odpowiedz
Nie...miałby lepszego lapka za cenę tego Apple.


@janek_kos: a konkretnie to jakiego?

Tak. Płacisz jeszcze za ten cudowny OS od Apple. No i za rozbuchaną reklamę :>


@janek_kos: to podaj lepszego za mniej kasy. Pamiętaj o wadze, wymiarach i czasie pracy na baterii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tak. Płacisz jeszcze za ten cudowny OS od Apple. No i za rozbuchaną reklamę :>


@janek_kos: Nie, płacisz za miniaturyzacje, niską wagę, dobrą baterię, jakość wykorzystanych materiałów, matryce itp. itd.

Dell XPS - 5999 zł
http://www.x-kom.pl/p/250729-ultrabook-13%2C3-dell-xps-13-9343-i5-5200u-8gb-256-win8-fhd.html
Dell Inspiron - 3499 zł
http://www.x-kom.pl/p/249149-notebook-laptop-17%2C3-dell-inspiron-5749-i7-5500u-8gb-2401000-win8-gf840m.html

DELL OSZUKUJE!!!1111oneoneone

Przecież ten drugi laptop ma lepszy procesor i grafikę, a jest niemal 2x tańszy!
  • Odpowiedz
1. nie wiem ile dał, ale wszystkie ultrabooki mają podobne ceny. Samsung był droższy o 400 PLN od maka.

2. miał, tłumaczył się dziewczynie, że bateria tak szybko się skończyła (jakaś godzina),


do swojego pseudoultrabooka od HP

@plotkiit:
Zwykłu Probook 430 G2 za 2k, który raczej nie kwalifikuje się w kategorię ultrabooka podczas pracy na baterii korzystając z wifi wytrzymuje 6h, to był zwykły laptop, więc możesz sobie darować.
  • Odpowiedz
Akurat Air ma do dupy matrycę TN. Nie mówię o retinie ale mogli by chociaż wstawić IPS jak w starszych MacBookach Pro i White Unibody.


@rybak17: Zgadzam się, ale dlatego jest najtańszy z całej oferty. Jeśli chodzi jednak o wagę, wymiary, trwałość, jakość (obudowa, klawiatura itp.), czas pracy na baterii itp. to jest bardzo ciekawą propozycją.
  • Odpowiedz