Wpis z mikrobloga

Usłyszałam niedawno, że mam niska samoocenę, jakoś nigdy o sobie tak nie myślałam, bo zawsze byłam ambitna, a to, że nawet małe niepowodzenie przeżywałam jak stonka wykopki usprawiedliwiałam sobie tym, że taka już jestem. Przed chwilą z ciekawości wpisałam w google 'niska samoocena' i wiecie co? Opisali te moje rzekome cechy charakteru, jako przykłady zachowań takich ludzi. Nie wiem co o tym sądzić.
#psychologia #smuteczek
  • 21
  • Odpowiedz
@bazyleuszek: Polecam nie bawić się w psychologię i od razu pójść do psychiatry :) A na poważnie to fajnie było by coś z tym zrobić teraz kiedy - jak piszesz - szczególnie Ci to nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz
@bazyleuszek: dlatego ją nie wpisuje w google takich rzeczy, bo okaże się, że mam wszystko: umieram na raka, mam borderline, halucynacje, anemię (z niedożywienia), toczeń, #!$%@? mózgowe i trąba wie co jeszcze
Polecam ten styl zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bazyleuszek: Skoro widzą znaczy, że musi coś być na rzeczy i skądś musiało się to wziąć. Niskie poczucie wartości może się kiedyś zamienić w depresje, objawy psychosomatyczne, nerwice więc warto było by to przepracować.
  • Odpowiedz
@HamRadioOp: Otóż , podobno dzialam destrukcyjnie na innych swoim pesymizmem. Przezywam wszytsko, inni mowią, ze boje sie zycia. Miewam nerwobole. Nie weszlam na jedna strone, tylko przewertowalam ineternet, i nie szukalam, z powodu jednej uwagi na moj temat.
  • Odpowiedz