Wpis z mikrobloga

Czy jeśli po wyborach PiS dojdzie do władzy samodzielnej to będzie mógł zrezygnować z przyjęcia/odesłania już obecnych emigrantów? Jeśli tak to jaka większość jest potrzebna? Myślałem, że nawet na Korwina nie zagłosuję po tym co ostatnio wyprawiał (powinien zrozumieć, że nie zyska nowego elektoratu, przekazać władzę Wiplerowi i samemu robić za jego doradcę), ale jak widzę co się teraz #!$%@? to krew się we mnie gotuje. Jeśli popatrzeć na historię po 1989 to dla Polski rządy Kaczyńskich były najlepszym okresem dlatego wybiorę mniejsze zło. Wszystkie inne partie miały już władzę i gówno zrobiły, a o Kukizie wolałbym nie wspominać...
#polityka
  • 17
@miki4ever: wśród tych "uchodźców" jest wielu ukrytych terrorystów którzy za te kilka lat się ujawnią, zrobią to bombowo. Takie zachęcanie sprowadzi ich jeszcze więcej. Terroryści omijaliby Polskę. Nie widzę negatywnych skutków przeciwstawienia się, zapewne Kopacz dostanie niezłą posadkę w UE, jeśli myślisz, że będą jakieś pozytywne skutki to popatrz na 8 lat rządów platformy i obciągania #!$%@? Niemcom, nie mamy z tego nic, a dodatkowo tracimy szacunek wśród sąsiadów na nas
wśród tych "uchodźców" jest wielu ukrytych terrorystów którzy za te kilka lat się ujawnią, zrobią to bombowo.


@jeabeng: Malo ktory wtedy zostanie w Polsce, bo wiekszosc przy pierwszej lepszej okazji ucieknie do Niemiec. Zreszta to jest inny temat.

Nie widzę negatywnych skutków przeciwstawienia się


@jeabeng: Wiesz, ze dzieki takiej postawie mamy mozliwosc wybrania kto zostanie wpuszczony do kraju i najprawdopodobniej kilkaset imigrantow mniej?

popatrz na 8 lat rządów platformy i
Malo ktory wtedy zostanie w Polsce, bo wiekszosc przy pierwszej lepszej okazji ucieknie do Niemiec. Zreszta to jest inny temat.

@miki4ever: skoro takie jest twoje zdanie to wiem z kim mam do czynienia i nie, to nie jest inny temat, jeśli tak uważasz to głosuj w Niemczech, a nie rujnuj Polskę.

Wiesz, ze dzieki takiej postawie mamy mozliwosc wybrania kto zostanie wpuszczony do kraju i najprawdopodobniej kilkaset imigrantow mniej?


Mozliwosc wybory
@miki4ever: nawet sobie nie wyobrażasz ile produkuje się dla Ikei (faktycznie w mojej okolicy jest mnóstwo takich zakładów), pracowałeś kiedyś w takiej firmie? Zapewne ma to związek z niskimi kosztami pracy.
@jeabeng: Pewnie nawet nie wiesz, ze jest polska firma wieksza od Ikei. Pewnie nawet nie wiesz, ze nawet w Szwecji Ikea jest daleko za liderem.

Pracowac nie pracowalem, ale wspolpracowalem.Znam osobiscie wiekszosc wlascicieli tych firm i wiem jak to wyglada od podszewki.
@jeabeng: Ja ci mowie jak to ogolnie jest, najwiekszym producentem mebli w Europie jest firma z Polski. W ogolnej produkcji Polska byla do niedawna na 4 miejscu na swiecie, jest szansa, ze w ciagu kilku lat bedziemy liderem europejskim.

To, ze produkujemy tez polprodukty to nic zlego.