Wpis z mikrobloga

@scovil: Krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez odpowiedniego komentarza te wyniki są mylące, ponieważ libertarianizm jest doktryną dotykającą zarówno sfery gospodarczej i obyczajowej, tak samo jak lewica/prawica. Na pewno nie jestem prawicowcem (lewicowcem też nie), swoje poglądy uważam za libertariańskie.
Autorzy strony uznają, że wolnorynkowiec automatycznie jest prawicowcem, a oś Libertarian/Authoritarian zwala z nóg, bo na obyczajowe tematy odpowiadałem bardzo liberalnie. W innych tego typu ankietach umiejscawiałem
Pobierz Vanni - @scovil: Krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez odpowiedniego komentarza te wyniki są mylące...
źródło: comment_ndHPkGo1uC7IuhmOqSVRHKco2RvimxCB.jpg
@Vanni: "Innych tego typu ankietach" - więc jeśli byłbyś tak miły i podał linki/nazwy albo coś co by mnie naprowadziło byłoby miło. Ogólnie język angielski na poziomie licbaza lv.1 ale Polski witam z przyjemnością.
@scovil: Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że ankieta jest... prymitywna. Wiele pytań dotyczyło kwestii, w których nie mam żadnego zdania, i nie uważam, że zdanie w ogóle powinienem w nich mieć
@McGravier: To skieruję doń to samo pytanie co do przedmówcy, czy znasz waćpan jakieś inne bardziej miarodajne ankiety tego typu? Ewentualnie coś w takim typie jako test psychologiczny?
@scovil: Ten test jest dziwny... Pierwsze pytanie: "If economic globalisation is inevitable, it should primarily serve humanity rather than the interests of trans-national corporations. "
A te korporacje to przez roboty sterowane? Też przecież będzie interes po stronie ludzkości, ale innej grupy społecznej... Są ludzie i są nieludzie w korporacjach? XD