Wpis z mikrobloga

@macgie29: Nie wiem czemu tak tu nienawidzą crossfitu... Ja trenuję około 3 miesiące (ostatnie dwa jakieś 3 - 5 razy w tygodniu). IMHO efekty bardzo pozytywne. W ciągu ostatnich 2 miesięcy -3% tkanki tłuszczowej oraz około 1kg mięśnia w górę... a do tego zacząłem bić swoje rekordy biegowe z 2010 roku. Żadnych kontuzji... ale trzeba trenować z głową.
@Masterczulki: @koniarek: brawo gratuluje wiedzy, pewnie pozyskaliście ją na Wykopku...
@macgie29: Po miesiącu puszczą Ci zakwasy :) ja po pół roku miałem +5kg masy, dużo większa siła, trochę wytrzymałość (która była już wysoka). Poza tym nauczyłem się rozciągać i ćwiczyć z kettlem. Teraz idę do certyfikowanego boxu, pewnie podszkolę wolne ciężary i gimnastykę. Ale to na 3-4 miesiące, bo potem katuje triathlon.
Śmiało pytaj na priv, bo tu sami
@skwarek2: to co napisalem jest anegdota z mojego zycia. Gdy bylem u ortopedy z moja kontuzja to pierwsze pytanie: czy chodze na crossfit. Podczas rehabilitacji to samo pytanie od rehabilitanta. Gdy pociagnalem temat to faktycznie, najwiecej kontuzji jest od biegania. Na drugim miejscu crossfit.
Swoja droga nie wydaje ci sie glupie, ze bedziesz chodzil do "certyfikowanego boxu"? Nie widzisz w tym nic dziwnego, ze trzeba miec certyfikat na uprawianie sportu?
@koniarek: a nie pomyślałeś o tym, ze mam tam najbliżej? Za karnet 150zł plus nowa sala jest, bardzo dobrzy trenerzy-zawodnicy i nowy sprzęt? Poza tym certyfikat to nie tylko nazwa, a poziom boxa. Widzę to jak porównam w 3city takie Calipso cross trening i sąsiednie CF3miasto.
Mogłeś napisać że to anegdota...jak ktoś wstaje z kanapy i idzie na CF to nie dziwne, że stawy nie wytrzymują. Do wszystkiego z głową trzeba
@macgie29: Daruj sobie crossfit chyba, że jesteś pedałkiem, który musi wszędzie się tym chwalić i lubisz robić fotki w lustrze. U mnie wiara chodzi na crossfit już ponad 2 lata. Co trening cali zlani potem a sylwetki bardzo, bardzo przeciętne. Ja po roku zwykłej siłowni mam widoczne efekty a oni bez efektów.
@ethics: Pobiegaj chłopie - pewnie dasz radę 100m :D bo nie tylko rzeźba się liczy.
Noo ale jak Ty z efektami to nie mam pytań. Siłownia daje efekty...nie wiem jakie specjalne? Trolu :D
@rudy_bigos: Beach box był spoko, Atleta i ich zardzewiałe sztangi bez orzebrowania + przestarzałe wszystko? Fakt byli pierwsi, ale trzeba iść do przodu. Kuba Ivan otwiera 1000m2 box ale na CHylonii - dla mnie za daleko :(