Wpis z mikrobloga

Mirkokoksy, jade od niecalych dwoch miesiecy reg park's beginner routine, dieta dopieta dopiero od trzech tygodni, ale waga jak stanela na 92kg tak stoi, albo spada. Najpierw jadlem 3200kcal, potem podbilem do 3500kcal. Jestem zalany, bo przez ostatni rok pofolgowalem sobie, tak na oko 20-25%bf, 189cm. Nie mam mięśni, więc gdzie idzie to cale zarcie??? Podbijać dalej? Aha, probuje mase zrobic i dopiero na wiosne redukcja. #mikrokoksy #silownia #dieta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ch-jogromPL: czytalem gdzies, ze mozna namieszac przy hormonach i że brak węgli nie jest ogolnie dobra opcja, zle samopoczucie, mozg tez zywi sie cukrami przeciez. Jak piszę głupoty to mnie popraw. Twoja dieta tluszczowa to CKD? Swiezak moze sie za nia zabierac?
  • Odpowiedz
@zavisha: moja dzieta to vlcd, poczytaj se, glodu sie nie czuje bo w keto jak wejdziesz to glod znika, trwa to zazwyczaj 4-6dni, zalezy od treningu, sa tacy co wejda w keto po 2-3 dniach, a sa tacy co 6dni, keto chroni miesnie i pali fajnie fat
  • Odpowiedz
@Slith Trenerze ( ͡° ͜ʖ ͡°), Cwiczysz lub cwiczyles tym fbw, ktore podałeś wyżej? Bylem dzis na treningu A (3x15 powtorzen) i chyba coś źle policzylem... Np. przysiad, robilem do tej pory 5x5 i w ostatnich trzech seriach bralem 85kg. Wyliczylem ze wzoru ciezar*powotrzenia*0,0333+ciężar=1RM=100kg. Zalozylem, ze lekkie ciężary to ok. 50%RM, wiec wychodzi 50kg. No i myslaelm, ze spuchne xD Tak do 5-8 powtorzen jest ok, a
  • Odpowiedz