Wpis z mikrobloga

@Lurch: Po ostatnich tekstach to wydaje mi się że on wali losowymi pomysłami w klimatach patriotycznych wciskając przy okazji nam banderolololo mówiąc że wszystko jest ok("Świadomi polscy patrioci wspierają współczesne bataliony OUN").
@Satan696: Wiem, jakie były inne filmiki (co najmniej jeden). Ale tutaj, odniosłem wrażenie, była jedynie krytyka właśnie tych wszystkich patriotów. Plus, bardzo cenne spostrzeżenie odnośnie repatriacji.
@Lurch: Oczywiście krytyka jest istotna ale osoba która ją wypowiada jest wręcz otwarcie wrogiem. Arabii też krytykują nacjonalistów, białych, chrześcijan, feministki ale ich nie lubimy. Uważam że osoba która krytykuje nacjonalistów i podaję się za Polaka a tym samym wspiera OUN czy UPA oraz wybiela, nie powinna wytykać im różne sprawy gdy robi podobnie chyba że robi to specjalnie.To jak słuchać nazisty który mówi że nacjonaliści w X kraju są zbyt
Arabii też krytykują nacjonalistów, białych, chrześcijan, feministki etc


@Satan696: Jeśli ci Arabowie mają rację w tym, co mówią, to dlaczego im jej nie przyznać?

Uważam że osoba która krytykuje nacjonalistów i podaję się za Polaka a tym samym wspiera OUN czy UPA oraz wybiela, to jak słuchać nazisty który mówi że nacjonaliści w X kraju są zbyt radykalni.


@Satan696: Ale czy ja napisałem, że popieram tego faceta? Napisałem jedynie, że
@Lurch: A czy ja napisałem że go popierasz ? ( ͡º ͜ʖ͡º) Uważam że to intymna sprawa tzn nacjonaliści a naród. Osoby trzecie nie są potrzebne a wręcz zbędne bo zaburzają widok na naszych nacjonalistów i jest to działanie z premedytacja. Naród bez nacjonalistów(a na to liczą np arabii czy ten pan) może być szybko wyprany z narodowości, takim przykładem są niemcy. W niemczech tam gdzie
@Satan696: Ale nie pytam już o tę konkretną osobę. Ogólnie, czy jeśli ktoś ma inny paszport niż Ty, to czy oznacza to, iż takie same jego wypowiedzi jak innej osoby z paszportem takim, jak Twój, mają inną wartość logiczną?
@Lurch: Człowiek który ma paszport Polski nie musi być Polakiem. Obecnie obywatelstwo prawne ma tyle wspólnego z narodowością faktyczna co nic. Powiedz mi, człowiek który nie zna Polskiej historii, popiera zbrodnicze organizacje ukraińskie i ma problemy z Polskim ale świetnie mówi po Ukraińsku jest Polakiem czy Ukraińcem ? Te wypowiedzi o których mówisz są nie tylko krytyką, osobiście uważam że to atak. Krytyka wytkniecie błędów i zazwyczaj jest konstruktywna, tutaj jest
@Satan696: Moim zdaniem to nie ma właśnie znaczenia, czy ma paszport taki czy inny albo czy jest Polakiem czy Ukraińcem, a ważne jest jedynie, co mówi.

Co do ogólnej oceny tej postaci się z Tobą z zgadzam (chociaż widziałem chyba tylko jeden filmik poza tym tutaj), natomiast, moim zdaniem, ta ocena nie może mieć logicznie wpływu na to, czy, gdy ma ona rację, należy przyznać tę rację czy też nie. Bo
@Lurch: Co do niego, polecam obejrzeć więcej klasyków jak to gdzie narodowców nazywa faszystami,kgb,abwhera etc. Mówi tam o pseudo narodowcach tylko że jego znajomość tematu albo jest tak niska albo robi to specjalnie. Przykładowo część ataków na marszu niepodległości zrobili ludzie noszący kominiarki białe z celtem, takie same kominiarki nosi NOP. A NOP-owcą jest dość blisko do ludzi których pobito w wawie podczas marszu przeciw islamizacji. ( ͡° ͜ʖ
@Lurch: Jego ataki na narodowców jak i promocja prawego sektora wraz z elementami jak czerwono-czarna flaga zaczynają się od pewnego zdarzenia, spalenia flagi banderololo w warszawie podczas minuty ciszy. Sam sobie oceń czy ta krytyka faktycznie ma na celu pomoc i wskazanie celów do poprawy czy jest to swoista akcja propagandowa.
@Satan696: Być może masz rację, nie znam tego tematu. Odnosiłem się wyłącznie do tego konkretnego filmiku w swoim komentarzu. Oprócz tego widziałem chyba tylko jeden.

Moim zdaniem, nie ma co się angażować emocjonalnie. Odbiór tych filmków jest żaden, zaś forma podobna do duetu Tiger i Kobra.