Wpis z mikrobloga

@ProGruntowy: No ja ją zauważyłem tylko i wyłącznie po wysypie antyelektrodowych wpisów tutaj, gdyby nie to, też byłbym nieświadomy :)
Na elektrodzie mam ponad 200 wpisów, nigdy nie zostałem zbanowany, ostrzeżony, ani nawet nigdy moderator się nie dopisał do mojego postu z uwagą. Nie wiem, może mam fory, a może po prostu staram się pisać po polsku, z poszanowaniem podstawowej gramatyki i nie zadaję durnych pytań, na które odpowiedź w 5
@Jarek_P: Ja widziałem tylko jedną rzecz: ból dupy na to że na elektrodzie opieprzają za głupie pytania, ale nie nazwałbym tego barykadą. Raczej wykopki przyzwyczaiły się, że na mirko można napisać bezkarnie każdą bzdurę i nie mogą się pogodzić z tym że na elce, ktoś utrzymuje porządek.
@ProGruntowy: ja mam ból dupy o to, że odsyłają do nieistniejących wątków, przez co po godzinie szukania znajdujesz kilka-kilkanaście tematów o treści "proszę korzystać z funkcji szukaj". Noh kuhwa.
@Ercefet: internet jest pełen grup dyskusyjnych poświęconych elektronice, nie trzeba polegać wyłącznie na elektrodzie, a tym bardziej nie można mieć pretensji do elektrody, że nie zawiera wszystkich informacji