Wpis z mikrobloga

Mirki!

Zastanawiam się nad zmianą telefonu. Obecnie mam moto g 2014 i jestem zadowolony, tyle, że przez błędy androida szybko spada bateria, a wszelkie czary mary pomagają na krótko. Mam rom AOSP. W zasadzie na każdym romie jest podobnie, bo w tej kwestii android jest #!$%@?. Zastanawiam się też, czy nie zmienić platformy.

Na czym mi zależy, to na stabilności, braku lagów, sensownej baterii, wyświetlaczu 4,7 do 5 cala, kilku godzinach wyświetlacza na baterii i aplikacji sygic do navi, bo mam licencję.

Z apek to messenger od facebooka, whatsapp, jakaś apka do filmów z napisami.

Parametry, im więcej ram tym lepiej, pamięć wewnętrzna powyżej 16 GB, albo karty pamięci na multimedia/mapy.

#android #windowphone #ios

Co do ceny, to im mniejsza tym lepiej, ale takie rozsądne pieniądze bym chciał wydać w stosunku do jakości i ogólnego zadowolenia. Jeśli będzie trzeba to wydam i 2000 zł, ale żeby spełniało moje wymagania, aczkolwiek jak coś będzie za połowę tej kwoty, to będzie jeszcze lepiej.
  • 13
@piotreek88: nie chcesz androida to na #!$%@? wolasz. Najtanszy ios z 4,7 cala to iphone 6 i kosztuje 2600czy 2700 a z 64gb pamieci to powyzej 3000. Bedzie spelnial wymagania ale nie ma miliona rdzeniuf a jak nalezysz do tych co potrzebuja miliona rdzeniuf to sobie kum androida i narzekaj znowu ze 100gb ramu a i tak nie dziala. Nie dorosles do ios wiec nie wolaj
Note4 C bez uwag. Bateria trzyma tak jak u innych dzien albo pół jak non stop używasz . Cudów nie ma chyba ze czegoś nie wiem o jakimś cudownym wynalazku.
@pieczywowewiadrze: czy napisałem, że odrzucam całkiem androida? Nie. Czy napisałem, że telefon ma być nowy? Nie.

Ios tak wielce dla dorosłych, tak wielce dla elity Internetu. Sprzedam obecny telefon i dorzucę te dwa klocki i będzie nawet na nowy.

@stachu_: poczytam, dzięki

@dob3k: można zmienić licencję na inną platformę