Wpis z mikrobloga

@inyourface: Heh, mieszkałem tam z 10 lat temu. Sporo się zmieniło, kiedyś były same rudery. Te stoliki przed muralem to z knajpy/antykwariatu w uliczce obok ? czy coś nowego otworzyli?
@dobrywieczor: Widzłame na żywo. Tak jak na zdjęciu - wygląda jak gówno. Perspektywa nie zgadza się kompletnie nigdzie a całość wygląda jak namalowana przez przedszkolaki. Ktokolwiek to robił, miał bardzo małe umiejętności. Jestem z Łodzi, i tutaj takie gówno na muralu by nie przeszło.
e stoliki przed muralem to z knajpy/antykwariatu w uliczce obok


@galonim: antykwariat nie istnieje już z 6 lat. Teraz na Śródce jest pełno innych knajp, kawiarni, restauracji, ze stolików korzystają klienci jednej z nich ale to nie typowy ogródek resturacyjny, znaczy, możesz ot tak sobie usiąść
@dobrywieczor: @kotnaklawiaturze: z tego co wiem robiło go kilku artystów po 10zł/h, każdy po kawałku - chyba się nie zgrali, więc perspektywa leży. Na zdjęciu jest kontrast podkręcony chyba. Ogólnie ludziom się podoba. Mam też info. że jeden z artystów chciał umieścić w lewej górnej części wizerunek matki boskiej na takiej zasadzie jak ten rycerz (św Marcin?) na środku, ale innym to się nie spodobało na tyle, że zamalowali -
@p0mian: No niezła żenada. A większa żenada, że ludziom się to gówno może podobać. Kiczowate, nieumiejętnie zrobione, źle skomponowane gówno. Poznań powinien się uczyć od Łodzi - bierze się ARTYSTĘ i on robi DZIEŁO. A nie #!$%@? kilku marnych rzemieślników kochających rycerzy i matkę bosko.