Wpis z mikrobloga

@Thsa tylko na czas trwania wizy (moje wizy trwają 30 dni i za każdym razem agent mi składa wniosek o przedłużenie) więc musiałbym co miesiąc wyrabiać prawko za ~50USD - to przy zalozeniu ze mialbym juz polskie na motocykle - a nie mam żadnego
@jwrsk: A nie ma tak, że jeśli coś się stanie z Twojej winy - potrącisz pijaka na drodze czy coś, to przez fakt, że nie miałeś prawka, będziesz mieć bardziej #!$%@??

Model okularów? ;)
@jwrsk: z Azją raczej chodziło mi o to, że jak bogaty macie rynek używanych Ducati, bo wydaje mi się, że polowanie na rzadkie włoskie moto na Bali może być długie i drogie? A z litrami, to uważam, że w nakedzie 100KM spokojnie wystarczy i pchanie tam dużych i bardzo mocnych silników to trochę przerost formy nad treścią.
@HetmanPolnyKoronny: najlepszy kawałek drogi jest w okolicach wulkanów, ale tam sie boję jeżdzić szybciej niż 60-80km/h - brakuje mi skilla na zakrętach, mimo że w porównaniu z tym filmem idzie mi dużo lepiej (nie odejmuję już gazu na łukach co było moim największym grzechem)

Na upartego po tych wirażach można by jeździć około setką, ale nigdy nie wiesz czy za zakrętem nie wlecze się ciężarówka

https://www.dropbox.com/s/70dqdzf78cusl41/2015.05%20Lovina%20Bike%20Trip.mov?dl=0
Na upartego po tych wirażach można by jeździć około setką, ale nigdy nie wiesz czy za zakrętem nie wlecze się ciężarówka


@jwrsk: ja mam w okolicy 3 fajne zakręty jeden po drugim, kiedyś sobie jeździłem tam i im więcej było skilla tym szybciej się je brało, aż w pewnym momencie wychodzę z zakrętu z niezbyt rozsądną prędkością, a tu traktor jedzie sobie "pyr, pyr, pyr" 20km/h - nie polecam ( ͡
@jwrsk: "brakuje mi skilla na zakrętach, mimo że w porównaniu z tym filmem idzie mi dużo lepiej (nie odejmuję już gazu na łukach co było moim największym grzechem)"

Na Bali pewnie nie ma opcji na kurs doszkalający? Jeśli jednak udałoby Ci się coś znaleźć, to się nie zastanawiaj - większy skill to +10 do frajdy z jazdy na moto, nawet przy niskich prędkościach :-)