Wpis z mikrobloga

Jako że moja czarno-biała gra o lataniu statkiem po jaskiniach jest już prawie gotowa, to rozpocząłem mały kilkudniowy side-project ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Projekt okazał się tak dobry, że porzuciłem pracę nad obecną grą i skupiłem się na nim. Gra nazywać się będzie Mini Cab: Animal Express i będzie o jeżdżeniu taksówką :) Więcej informacji podam wkrótce.

Ostatnio pytałem na mirko w sprawie logo gry, daliście mi kilka dobrych wskazówek, dzięki czemu mogłem poprawić mój projekt, ostateczna wersja logo poniżej, wraz z projektem głównego menu.

PS. Ostatnio zauważyłem, że jak wrzuci się screen z gry/aplikacji w jakiś mockup z iPhonem to wygląda to bardziej profesjonalnie. Pozdro.

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 103 dni.

#odzeradogamedevelopera #logo #grafika #design
Pobierz TadeuszSynZygmunta - Jako że moja czarno-biała gra o lataniu statkiem po jaskiniach j...
źródło: comment_8Q2xMUn6zZuVB0DhlErAPrXHRjKi7Jlr.jpg
  • 28
mockup z iPhonem to wygląda to bardziej profesjonalnie


@TadeuszSynZygmunta: Bo wygląda to tak jakby ktoś pobrał grę i zrobił jej zdjęcie co sprawia wrażenie, że jej popularna a w rzeczywistości grę pobrała tylko jedna osoba i na dodatek to była twoja mama :/
@TadeuszSynZygmunta: Życzę ci jak najlepiej, ale który to już raz? xD Tadeuszu następnym razem jak będziesz mieć genialny pomysł na kolejną grę, podczas tworzenia innej, to zapisz ten pomysł i skończ tą nad którą aktualnie pracujesz. Niby nic, a ludzie inaczej na ciebie patrzą xD