Wpis z mikrobloga

Wstyd się przyznać. Wiem jak zrobić pranie, ale... No proszek do środkowej przegródki, ale problem jest innego typu. Zamiast proszku mam tą cholerną kapsułkę. To ją wrzucam do bębna, czy do szufladki? Jeśli do szufladki to mam ją przedziurawić, czy w całości? #pranie #problemypierwszegoswiata #kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karnaval: do bębna i nie na sam brzeg, tylko na spód prania. i w całości!

@hal0: Jak da na brzeg to mu wypadnie z bębna przy kilku obrotach i tyle z tego będzie. Kapsułki daje się na dno bębna i przykrywa praniem.
  • Odpowiedz
@Czerwona_Rzodkiewka: No opakowaniu moich kapsułek podana jest taka instrukcja. Podejżewam, że chodzi o to, źeby się rozpuściło dobrze w wodzie. Jak będzie w środku prania, to może np. rozpuścić się dopiero po dłuższym czasie niż jest to zaplanowane. Pamiętaj, że tam jest plastik, który się musi rozpuścić w wodzie, a to trochę trwa. Jak używasz proszku w płynie takiego co się nalewa do zakrętki, to wtedydajesz np. do środka do
  • Odpowiedz
@Galvay: mniejsze prawdopodobieństwo, że się gdzieś "zawieruszy" w ubraniach. No chyba, że masz pralkę wypchaną po brzegi, to pewnie wtedy jest to bez znaczenia. No i u mnie też np. pierw wlewa się woda, a dopiero potem zaczyna obracać bęben.
  • Odpowiedz