Wpis z mikrobloga

Wołam:
@vexeen: @franaa: @RadzeszKutrapali: @alan11: @lupaczkokosow:

Dobra janusze pcmaster #!$%@? wie co tam oraz janusze modow słuchajcie
na początek garownia:

i7-4790k @ 4,8ghz na rdzeń dmuchane NH-D14
GTX G1 970 @ GPU 1500hz i ram 8000hz ram na napięciu 1,275v
Balitsix CL9 2x8gb itd
cała reszta na podobnym poziomie (niestety uważam że to złom powiedzmy, nie tego się spodziewałem za taką kupe kasy) wszystko uruchamiam na 1920x1200 więc to praktycznie fHD tylko...

Komentarz który napisałem:


Z MOJEJ perspektywy jest bardzo trafiony, ja oczekiwałem co najmniej wzrostu o 50% wydajności względem 770 poza tym spodziewałem się, że przy takim OC i reszcie mody czy skyrima czy wiedzmina nie zrobią karcie żadnego wrażenia, ale niestety BARDZO SIĘ MYLIŁEM na dowód dorzucę pare screenów bo #!$%@?ło mnie "oo ja tesh mam zmmodowanego skyrima"
XD no chyba nie

Co do wieśka to zapraszam:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?id=13706243
Odpalcie domyślny cfg który jest tam wrzucony i pochwalcie się ile macie FPS, liczbe klatek wpiszcie od 1 do 9 :D a później dyskutujcie o tym jak to chodzi na 970...

Jak zamiast hejtów ktoś wyrazi zainteresowanie to może wrzucę SS ze skyrima z 230 modami z czego 70% to mody graficzne ;>

#pcmasterrace #skyrim #mody #wiedzmin3 #komputery #januszewszystkiego #oc #overclocking #boldupy #gorzkiezale #bogactwo
Pobierz DR_DRE - Wołam:
@vexeen: @franaa: @RadzeszKutrapali: @alan11: @lupaczkokosow: 

Do...
źródło: comment_KT0vygbEWwmg8RycdOhJZHAy6uLnhMAi.jpg
  • 32
masz nvidie ex


@lupaczkokosow:

prosze Cie, chciałem wejść dzis w skyrima coś sie zaktualizowało i wszystko #!$%@?ło nie wiem czy od nowa nie bede musial go modowac... poza tym watpie ze nvidia cos tam da rade obsluzyc skyrima i nagrywanie w fhd :d
@geomag42: oczywiście, jako nabywana. Co nie zmienia faktu, że wiele osób ma wciąż stare konfiguracje i nie może sobie pozwolić na ich zmiane.

Kek? Coś ci w gardle utknelo? Odchrzaknij sobie.
@DR_DRE: bardzo mi przykro że karta nie spełniła Twoich zawyżonych oczekiwań xD. Dlaczego wzrost wydajności względem gtx 770 to miałoby być aż 50%? Kupiłeś nie patrząc na testy? Byłeś u wróżki? Wyczytałeś to w oczach konsolowych peasantów? Wytłumacz, bo nie rozumiem...
@DR_DRE: Chcesz rzeczowej dyskusji, ale o czym. Ty się rzucasz, że karta wymięka na modowanych, niezoptymalizowanych builadch które wyciskają siódme poty z pieca. Jak chcesz się tak bawić, to zainwestuj w Titana, albo dokup drugą kartę. Jak chcesz komfortowo pograć bez kombinowania, to jest bardziej niż wystarczająca. Graj jak człowiek, a nie wpinasz configi dla sprzętów za 10k i płaczesz, że #!$%@?.
@geomag42: Ciekawa retoryka.

1300 zł raz na 5 lat to dużo?

Pewnie, że nie. Tylko pytanie - czy co 5 lat wymieniasz samą kartę? Rozumiem np. kupić teraz kompa i za 2-3 lata wymienić samą kartę, bo reszta jest OK, ale już za kolejne 2-3 lata razem z następną kartą wypadałoby wymienić procesor i pewnie też płytę główną, a jak płytę główną to może i RAM bo wejdzie już powszechnie DDR