Wpis z mikrobloga

Wołam:
@vexeen: @franaa: @RadzeszKutrapali: @alan11: @lupaczkokosow:

Dobra janusze pcmaster #!$%@? wie co tam oraz janusze modow słuchajcie
na początek garownia:

i7-4790k @ 4,8ghz na rdzeń dmuchane NH-D14
GTX G1 970 @ GPU 1500hz i ram 8000hz ram na napięciu 1,275v
Balitsix CL9 2x8gb itd
cała reszta na podobnym poziomie (niestety uważam że to złom powiedzmy, nie tego się spodziewałem za taką kupe kasy) wszystko uruchamiam na 1920x1200 więc to praktycznie fHD tylko...

Komentarz który napisałem:


Z MOJEJ perspektywy jest bardzo trafiony, ja oczekiwałem co najmniej wzrostu o 50% wydajności względem 770 poza tym spodziewałem się, że przy takim OC i reszcie mody czy skyrima czy wiedzmina nie zrobią karcie żadnego wrażenia, ale niestety BARDZO SIĘ MYLIŁEM na dowód dorzucę pare screenów bo #!$%@?ło mnie "oo ja tesh mam zmmodowanego skyrima"
XD no chyba nie

Co do wieśka to zapraszam:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?id=13706243
Odpalcie domyślny cfg który jest tam wrzucony i pochwalcie się ile macie FPS, liczbe klatek wpiszcie od 1 do 9 :D a później dyskutujcie o tym jak to chodzi na 970...

Jak zamiast hejtów ktoś wyrazi zainteresowanie to może wrzucę SS ze skyrima z 230 modami z czego 70% to mody graficzne ;>

#pcmasterrace #skyrim #mody #wiedzmin3 #komputery #januszewszystkiego #oc #overclocking #boldupy #gorzkiezale #bogactwo
Pobierz DR_DRE - Wołam:
@vexeen: @franaa: @RadzeszKutrapali: @alan11: @lupaczkokosow: 

Do...
źródło: comment_KT0vygbEWwmg8RycdOhJZHAy6uLnhMAi.jpg
  • 32
@DR_DRE: ale po co robisz nowy wpis jak dyskusja się toczy gdzie indziej? Żeby więcej ludzi mogło pozazdrościć jak piszesz, że sprzęt o którym marzy pewnie 70-80% graczy to "gówno"? Idź się dowartościować gdzieś indziej, a jak Ci nie pasuje GTX 970 to kup 980 Ti i daj normalnym ludziom spokój. W czym problem?

Pomijam już fakt, że czym innym jest Wiedźmin na ultra i czym innym jakiś #!$%@? plik config
Nawet mi Was nie żal, szczerze powiedziawszy liczyłem na dyskusje z ludzmi o szerszej perspektywie percepcji i światopoglądzie. Chciałem zmotywować do dyskusji na temat ekstremalnych cfg czy ustawień oraz osiągnięć OC a gównoburza o to że się niby chwale, nie chwale a żale bardziej bo karta za 1,5 klocka nie oferuje niczego ponad "ultra" w grze i po prostu byłem ciekawy zdania innych czy też może uznania jak ogarnąłem tyle modów żeby
Odpalcie domyślny cfg który jest tam wrzucony i pochwalcie się ile macie FPS, liczbe klatek wpiszcie od 1 do 9 :D a później dyskutujcie o tym jak to chodzi na 970...


@DR_DRE: ale wiesz, że bez problemu możesz stworzyć config który nie odpali nawet na 4x 980ti? :D
Na full hd 970 jest więcej niż wystarczające i starczy jeszcze na parę dobrych lat Nie ma sensu kupować lepszej karty dopóki nie
@DR_DRE: ale do jakiej? Bo do Skyrima wystarczała mi karta 2x słabsza i osiągałem zadowalający efekt (dla mnie, to jest bardziej kwestia gustu). Nie sztuką jest nawalić milion modów, jak dobrze dobierzesz kilka-kilkanaście to rezultat będzie równie dobry. Na 270x miałem 60 fps, nie licząc miejsc w których było dużo trawy, tam spadało do 30. http://steamcommunity.com/id/onlypl/screenshots/?appid=72850&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall
Jakie gry można jeszcze tak mocno modować?