Wpis z mikrobloga

@M3L8ORP: a to Ty byłeś tym śmieszkiem, pewnie dostaniesz bana, ale łap plusa cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. wiedziałem że ktoś śmieszkuje, ale cebula motzno i dałem plusa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@M3L8ORP: jeszcze wczoraj odezwał się MBP w tej sprawie i powiem Ci mireczku że śmieszno chyba nie będzie. Zrobiłeś pod górkę samej marce. o Sztumie nie mówię ale chyba rozglądaj się na lepszą pracą na prawnika.pozdrawiam
@M3L8ORP: powinieneś dostać jakiś medal pelikana. Wrobić prawie 2 tysiące osób w dwie godziny to nie lada sztuka. Wiem że plusowały pewnie siedmiolatki których jest 90% na wykopie ale czasami ktoś wypisywał komentarze jak marzył o tym jak już będzie miał ten samochód. Ja #!$%@?, ci to w życiu daleko nie zajdą.
@maur:

wyczuli bekę, ta, pewnie to było "pewnie żart, ale jak nie to na wszelki wypadek dam plusa" :>


Dokładnie, to już chyba lepiej było wziąć to na poważnie, mniejszy poziom #!$%@?. AAAA DAM PLUSA, HEHE ALE BEKA, PRZECIEŻ I TAK MNIE TO NIC NIE KOSZTUJE HEHE.

Ten sam poziom ludzi którzy "dla beki" oglądają warsaw shore.
@M3L8ORP: Prawdopodobnie któryś z mirków pisał że się zgadują i chcą Cię pozwać w pozwie zbiorowym za wprowadzanie w błąd oraz wyłudzenie więc radze Ci wylosować jakiegoś mercedesa . Był już taki jeden śmieszek co pisał że wygrał w totka. Sprawa skończyła się w sądzie.