Wpis z mikrobloga

@miqel: zaczynając studia po 1l energy drinka z tesco było nieciekawie, jakiś taki niepokój w klatce piersiowej czułem. No ale teraz to tak się zaadaptowałem, że literek to tylko 2 razy na siku mnie pogoni i tyle.
  • Odpowiedz
@unstyle: Wiadomo, o 11:50 menel, który łoi z uzależnienia pod salceson wstrętne piwsko, ale o 12:01 stajesz się poważnym biznesmanem pijącym delikatny trunek do lunchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Impresjonista: oczywiście, że obyczaj. Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie napisałeś. Inna sprawa, że kawa raczej podnosi ciśnienie krwi, a nie pobudza. To nie jest jednoznaczne, przynajmniej dla mnie.
  • Odpowiedz
@martwa_religia: Ja mam argumentację jeśli potrzebujesz xD
1. Rano po obudzeniu się człowiek potrzebuje pobudzenia, a a-----l niestety działa usypiająco.
2. Gdyby człowiek pił od samego rana to do wieczora już byłby nieprzytomny, a nie po to się pije.
3. Pije się do i po posiłku, po to, aby ułatwić trawienie. Godzina 12 (w różnych kulturach może to być np. 13 lub 15) to pora, o której je się pierwszy
  • Odpowiedz
@Mantigua: podnosi ciśnienie a więc nie tak całkiem usypiajaco :D śmiał bym nawet powiedzieć ze p--o jest napojem orzezwiajacym. Wcale nie, można pić od rana i byc przytomnym cały dzień, a po co sie pije to już wydaje mi sie indywidualną sprawa i chyba nie wypada byc wyrocznia w tej kwestii? A co do 3 to w najlepszym dla Ciebie przypadku powinnas wstawić tam powinno sie :P
  • Odpowiedz