Wpis z mikrobloga

Polska bogata języka - tak jak kiedyś oczywistym było, że lunch to taki obiad, tylko że w #warszawa, to teraz każdy kto jest z Warszawy pracuje w #korpo - nikt już nie pracuje w biurze - wszyscy korpo. A potem tonę artykułów - "pracowałam w korpo, a teraz pasę kozy", "pracowałem w korpo, a teraz jestem malarzem"

ludzie zmieniają pracę non stop, ale jak byłeś w korpo i odszedłeś -> jesteś warty osobnego artykułu.

Magiczne korpo i świat zewnętrznych - ech...

#korposwiat #praca
  • 22
  • Odpowiedz
@KochamJescKisiel: Ja kiedyś pracowałem w korpo, ale to było jeszcze zanim rozpocząłem studiowanie prawa i trenowanie crossfitu. Obecnie jestem jednak baristą w Warszawie. Btw obczaj koniecznie moje zdjęcia na facebook.com/andrzejphotography?fref=ts
  • Odpowiedz
@KochamJescKisiel: ale o co Ci chodzi tak konkretnie? W każdej pracy trafiają się irytujący idioci i to nie tylko pod kątem słów, których na co dzień używają. Ja tam pracuje w korpo i 90% ludzi to prawilne ziomki i śmieszki, a jeśli tak bardzo Ci uwłacza powiedzenie w Twoim towarzystwie, że idzie się na "lunchc to polecam domek na wsi na Podlasiu, będziesz tam pewnie do końca swojego życia bezpieczny od
  • Odpowiedz