Wpis z mikrobloga

@Laserade:

Czyli zgadzamy się, że lewacy sa podludźmi. Ludzkim śmieciem.


Taki jesteś 'mundry' a nie potrafisz załapać prostej koncepcji. Naziści, komuniści etc. są i powinni być oceniani źle. Nie mam nic przeciwko szkalowaniu ich imienia.
Szacunek do osób o innych poglądach to zwykła ludzka przyzwoitość, której najwyraźniej Tobie brakuje.

Dość ironiczne jest to (mowie tu o innych nełropkach), że piewcy tolerancji i przeciwnicy mowy nienawiści, właśnie tą mową żonglowali wręcz.


Już
@Ofacet:
To, że czujesz się w swojej mowie nienawiści usprawiedliwiony, niczego tak naprawdę nie zmienia.
Tacy "podludzie" co piszą, dajmy na to, o zatapianiu uchodźców, też czują się w pełni usprawiedliwieni, bo przecież chcą bronić nas przed najazdem dzikusów, którzy sami wybrali socjal w Europie etc.

Ale w sumie racja, #!$%@?ć tą całą mowę nienawiści.


No tak właśnie myślałem.
Okazuje się, że w tych, z którymi się nie zgadzasz jednak nie
@Hastur:

Tacy "podludzie" co piszą, dajmy na to, o zatapianiu uchodźców, też czują się w pełni usprawiedliwieni, bo przecież chcą bronić nas przed najazdem dzikusów, którzy sami wybrali socjal w Europie etc.


Tak, ale oni chcą zabijać niewinnych ludzi. Ja się tylko śmieję z tych kretynów. Widzisz różnicę?

Tym ostatnim wnioskiem zachęcam do podzielenia się z kolegami po ideologii.


Jakiej ideologii? o.O Nie ma żadnej ideologii lewicowej. 'Lewactwo' to wszyscy którzy
@Ofacet:

Tak, ale oni chcą zabijać niewinnych ludzi. Ja się tylko śmieję z tych kretynów. Widzisz różnicę?


Nie ma żadnej w ramach języka i tyle w sumie mam Ci do przekazania, bo się męczący robisz.

Jakiej ideologii? o.O Nie ma żadnej ideologii lewicowej


Fascynujące.
@Ofacet:

A ja nigdzie nie wspominam o tym że szkalowanie kogoś za jego poglądy jest częścią mowy nienawiści. Bo nie jest.


Czyli w czym problem ?

Już mi tu nie wyjeźdżaj z tą formułką 'toleruj moją nietolerancję' bo to robienie #!$%@? z logiki.


A robieniem takowym nie jest mówienie najpierw "szkalowanie za poglądy nie jest mową nienawiści", a potem robienie o to hurr durr ?


Przestań pieprzyć cały czas o odpałach