Wpis z mikrobloga

@Ofacet: wpis autoironiczny mocno, bo dopiero co jeden z lewaków @ripper stwierdził, że przykładowo obiektywne dane statystyczne podpadają pod mowę nienawiści.

I to właśnie lewactwo nie odróżnia krytyki od mowy nienawiści, elo.
I pamiętaj, żeby nie krytykować nikogo.
Bo to wcielona nienawiść.
Nie wolno.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/11202290/Sharia-law-or-gay-marriage-critics-would-be-branded-extremists-under-Tory-plans-atheists-and-Christians-warn.html
@Hastur: no to skoro tak to Ty naucz się czytania ze zrozumieniem. Gdzie ja powiedziałem ze osoby o innych poglądach niż moje to podludzie? Ludzie którzy wylewaja żółć do internetu to są podludzie
@Ofacet: lewactwo czyli m.in. sjw, socjaliści i inne zlewaczone patusy wierzące w utopię marksizmu kulturowego.

Swoją drogą @Hatsur ma rację, NIE WOLNO CI UŻYWAĆ TEGO TERMINU, bo to totalnie podpada pod mowę nienawiści.

To sztandarowe określenie mowy nienawiści, używane i stworzone przez wiadomo kogo.

Powinna cię spotkać banicja, ostracyzm i obóz reedukacji światopoglądowej, bo nie jesteś jeszcze wystarczająco zlewaczony.

Tylko katoprawackie naziole moga używać tego terminu bo są ciemnogrodzcy (oh wait,
@Laserade: ale socjalista nie musi wierzyć w marksizm kulturowy. To domena tylko i wyłącznie sjw od których mi daleko.

Jeżeli sugerujesz ze nazwa ciemno gród to mowa nienawiści to oczywistym jest ze nie masz zielonego pojęcia o tym czym jest mowa nienawiści.
@Hastur: obracasz kota ogonem :)
Poza tym, owszem, dehumanizuje ich ponieważ ich wypowiedzi mają niewiele wspólnego z czlowieczenstwem i podstawowymi wartościami takimi jak szacunek do drugiego człowieka czy empatia.
Tag #bekazpodludzi jest tylko tagiem. Grupuje on konkretny content dzięki czemu uzytkownikom łatwiej znaleźć lub wyeliminować zawartość która im się podoba lub nie. Wolisz żebym źle tagował? Ja tego tagu nie stworzyłem :)
@Ofacet: Myślisz że kogoś interesują Twoje racjonalizacje i uzasadnienia, jakieś połajanki ja vs "uni", gdy już złapano Cię na mowie nienawiści i używaniu języka, za który tępisz innych, właśnie do ich tępienia?
Mnie w ogóle, no, w porywach może średnio, bo takie dwójmyślenie jest na swój sposób ciekawe.
Ale jednak radziłbym się go pozbyć.
@Hastur: ? Jezu jedyny, ale ty pleciesz banialuki. Ewidentnie nie masz zielonego pojęcia czym jest mowa nienawiści i w kogo może być ona kierowana.
Wiec przestań tutaj bronić ludzi którzy chcieliby muslimow wysyłać do obozów koncentracyjnych bo to jest po prostu śmieszne
@Ofacet:


Jeżeli sugerujesz ze nazwa ciemno gród to mowa nienawiści to


Jest to określenie pejoratywne, mające umniejszać tym ludziom jako zacofanym, bazujące na stereotypach o nich i uprzedzeniac w stosunku do nich.

SPEŁNIA IDEALNIE DEFINICJĘ MOWY NIENAWIŚCI. Idealnie.

Po prostu nie chcesz tego przyznać, bo jesteś nauczony (zgadnijmy przez kogo ...), że to "normalne" określenie i że nienawiść do środowiska które się tym terminem określa też jest normalna.

A jest to
@Hastur:
@Laserade:
Oj panowie. Widzę że poprzez #!$%@? logiki staracie się z całej siły obrócić kota ogonem. Szczególnie Ty @Hastur
Otóż, jakkolwiek z dużym naciągnięciem można powiedzieć że określenie 'ciemnogród' w kierunku ludzi o poglądach bardzo konserwatywnych podpada pod mowę nienawiści, tak ja tego określenia nie używam. Nigdy. Poza tym, określenie to jest używane tutaj, na wykopie, stosunkowo rzadko.

@Hastur widzę że absolutnie nie masz najmniejszego pojęcia na temat który
Poza tym, owszem, dehumanizuje ich ponieważ ich wypowiedzi mają niewiele wspólnego z czlowieczenstwem i podstawowymi wartościami takimi jak szacunek do drugiego człowieka czy empatia.


@Ofacet:

WYŚMIENITA HIPOKRYZJA

czyli dehumanizujesz kogoś, bo ma inne poglądy, to stawia cię DOKŁADNIE w pozycji tego, kto sam dehumanizuje, że już nie wspomnę że wg idei mowy nienawiści dehumanizacja nie może się odbywać z żadnego powodu. ŻADNEGO.

Po prostu szukasz taniej wymówki i usprawiedliwienia dla używania
@Laserade: Przeczytaj proszę definicję którą sprezentowałem w swoim wcześniejszym poście i zastanów się co tutaj wyczyniasz.

Oho, zaczyna się hiperbolizacja.


Nic nie hiperbolizuję ciumcioku! Ja mówię o KONKRETNYCH LUDZIACH. KONRETNYCH NA MIŁOŚĆ BOSKĄ.
Jeżeli ktoś nie wykazuje zachowań nienawistnych to nie mam z nim żadnego problemu :)

EDIT: I nie, nie wysyłałbym nigdzie kleru. Nie mam nic do klechów tak długo jak nie wtrącają się w moje sprawy.
@Ofacet:
Ahahahaha!
Miałem w poprzednim wpisie zadrwić z Ciebie pisząc, że teraz zostaje tylko wykłócanie się o definicje słów i posiłkowane Wikipedią, ale pożałowałem.
Było nie żałować, zaoszczędziłbym Ci ambarasu...
Ambarasu, bo chwilę Ci to zajęło wyszukanie odpowiedniego hasła na wiki, przekopiowanie, wklejenie, napisanie mundro-złośliwego komentarza, a wyszło z tego tylko tyle i aż tyle, że wyraźnie widać jedno z dwojga: alboś manipulator niezbyt udaczny, albo nawet głupiej Wikipedii nie zrozumiałeś.
@Hastur: Tak jak mówiłem, #!$%@? logikę i obracasz kota ogonem.
Odcinek 1863 serii: "Toleruj moją nietolerancję" xD
Idź już sobie i #!$%@? logikę gdzie indziej.
Moje użycie obraźliwego słownictwa w kierunku grupy ludzi która zdefiniowana jest poprzez rodzaj obraźliwego słownictwa którego używają nie nosi znamion mowy nienawiści gdyż: Jest to odpowiedź na ich zachowanie którego dokonują z własnego wyboru i ewidentnie uderza w innych ludzi.
Ale w sumie racja, #!$%@?ć tą