Wpis z mikrobloga

Hej Mirki zostałem wyruchany przez serwis plakaty.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szybko potrzebowałem zamówić konkretny plakat, który dostępny był tylko w tym sklepie. Dopiero potem sprawdziłem w internetach, że zdarza im się nazbyt często nie wywiązywać ze swoich zobowiązań, a na stronie głównej oferują kalendarze z 2013 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze strony sklepu brak kontaktu mailowego i telefonicznego. Ale reklamę na AdWordsy to majo :)

Co mogę zrobić, aby uprzykrzyć im życie poza napisaniem tutaj, że sklep plakaty.pl prowadzony przez firmę Perfect Poster ze Szczecina, NIP 852-101-60-54 to #!$%@? złodziejaszki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakupy wyniosły niecałe 40 zeta więc na policję nie warto zgłaszać, ale może można im jakoś inaczej uprzykrzyć życie?

#oszukujo #plakaty #plakatyfilmowe #posterboners #zlodzieje #pytanie
Pobierz ksaler - Hej Mirki zostałem wyruchany przez serwis plakaty.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szybko p...
źródło: comment_aWxMJuFXenYXXDPefekpTaKJdFZLjtGq.jpg
  • 6
czyli zrobiłeś przelew bez kontaktowania się z firmą?


@deroo: zrobiłem zakupy przez sklep i skorzystałem z opcji szybkiego przelewu :) Wiem, ze durne, ale potrzebowałem tego na gwałt i przy 40 zeta nie zapaliła mi się czerwona lampka ;)