Wpis z mikrobloga

  • 0
@K_R_S: loop hole. Jak weźmiesz czerwona to cię cofnie do momentu wyboru, żeby naprawić najważniejszy błąd i wziąć niebieska
  • Odpowiedz
@misthunt3r: bo potrzeby ludzkie są nie ograniczone, jak jesteś biedny wydaje ci się że jak będziesz zarabiał 20 000 miesięcznie to ci wystarczy, jak się zapytasz ile by chciały zarabiać osoby które obecnie zarabiają 20 000 to ci powiedzą że 50 000, potem zapytasz tych co zarabiają 50 000 czy nie chcieli by więcej to ci powiedzą że 300 000 i tak dalej. Po za tym jakbym bym miał setki
  • Odpowiedz
@madpod: od dawna wiadomo, że istnieje coś takiego jak próg zarobków powyżej których dalszy wzrost nie generuje przyrostu zadowolenia, a ludziom po prostu zaczyna w większości o---------ć. Ja tam nie chcę żeby mi o----------o :P
  • Odpowiedz
@madpod: Ale zakładamy, że wykluczamy taką możliwość. Bo to już jest przekombinowane. Żeby pytanie miało sens, to musi chodzić o to, że możesz się cofnąć w czasie, żeby naprawić jakieś swoje błędy życiowe (ale nie takie, jak skreślenie złych numerów lotto czy niekupienie bitcoinów...) w stylu nie wiem - nie spróbowania pierwszy raz narkotyków jak ktoś jest uzależniony, nie zerwania z osobą, którego byś potem żałował, nie jechania po pijaku
  • Odpowiedz
@K_R_S: mi by o błędy nie chodziło, ale o przeżycie jeszcze raz najlepszych lat życia :> więc bym się chętnie cofnęła, kto wie ile tego jeszcze zostało, a za pieniądze sobie czasu nie kupię.
  • Odpowiedz
@K_R_S: Jedyne błędy jakich żałuję z przeszłości to to, że za mało się uczyłem i za mało czasu poświęcałem na sport (jakieś bieganie, nauka pływania, cokolwiek innego niż bezcelowe bieganie za piłką). Reszta to g---o, nie błędy no i zawsze czegoś mnie nauczyły.
A wzięcie hajsu bez konsekwencji to dość dobra opcja.
  • Odpowiedz
@K_R_S: Naprawiam blędy biore czerwoną o ile ma sie podczas tego cofania wspomnienia i myslenie z teraz, a kasa na którą się nie zapracuje nie trzyma się długo, i wraca stara bida zaraz dlatego niebieska nie.
  • Odpowiedz