Wpis z mikrobloga

Mirasy, wpadłam na genialny pomysł nowej, wykopowej zabawy.

Nazywałaby się: WYKOPOWE-WAKACJE

O co chodzi?

Każdy chciałby odwiedzić jakieś fajne miejsce, ale wiadomo - czas, pieniądze, praca, szkoła, sytuacja życiowa. Dlatego zrodził się ten pomysł, aby stworzyć dla Was coś w rodzaju "internetowego urlopu."

Na czym miałoby to polegać?

A więc robimy zbiórkę na wyjazd :) chętne Mirabelki i Mirki wysyłają dobrowolny przelew na moje konto (może to być nawet symboliczna złotówka). Następnie zobaczymy ile się z tego uzbiera i na drodze głosowania wybieramy ciekawą wycieczkę do ciekawego miejsca (tutaj z różnych względów będę wybierać propozycje, bo nie wszystkie wchodzę w grę). Do tego miejsca UDAM SIĘ JA.

Co Wy z tego macie?

Ano moją wspaniałą, codzienną fotorelację wraz z obszernym opisem plus pocztówka dla każdego fundatora! Jak się uda, to może nawet jakiś stream? Ale tu juz byłby potrzebny jakiś sprzęt, pakiet internetowy i sympatyczny Mirek, który by to jakoś ogarnął.

Pomyślałam jeszcze, że z osób przelewających, można wylosować jednego szczęśliwa, który będzie mi towarzyszył w podróży :) ale to też już zależy od funduszy. Lepiej jechać w pojedynkę gdzieś w fajne miejsce niż we dwójkę do Ustki.

Fajnie byłoby uzbierać pieniądze na coś egzotycznego, może Hawaje, Kuba, Wenezuela? Takie luźne propozycje.

Oczywiście każdy wydatek będzie zapisywany i przedstawiony Wam, razem z paragonem. Wiadomo, wyjazd to nie sama wycieczka w biurze podróży i koniec wydatków, ale też strój kąpielowy, wakacyjne ciuchy no i żeby urozmaicić wyjazd i tym samym relacje dla Was - fajnie byłoby mieć pieniądze na jakieś atrakcje typu skok na bungee czy pływanie z delfinami.

Co o tym myślicie?
Jak macie propozycje, jak ulepszyć mój pomysł - piszcie w komentarzach!

#wykopowewakacje #podroze #pdk #zebractwo #logikarozowychpaskow
  • 19