Wpis z mikrobloga

@dziadzio: juz #!$%@? w korwina, on juz nic nie osiagnie, a ci "uchodcy" tylko pokazali jakimi sa #!$%@?, bo ktos wyciaga do nich reke to i tak #!$%@?, bo im nie zalezy na spokoju bo wojna tam jest, im zalezy na kasie
  • Odpowiedz
@Tylko_nocny: to znaczy ze jestes kolejnym tumanem, ktoremu wmowiono ze opcje sa tylko dwie i musisz wybrac mniejsze zlo, wiec wybierasz PiS zeby do wladzy nie doszlo PO a teraz wybierzesz chrzescijanskich imigrantow zarobkowych zeby nie przyjechali do nas muzulmanscy imigranci zarobkowi - lewacka logika... otoz ja, nie mam zamiaru glosowac ani na PiS, ani na PO i nie chce tu miec ani islamskich ani chrzescijanskich imigrantow zarobkowych, ponial?
  • Odpowiedz
@wnocy: na tym ze przyznala ze cala jej akcja, ktora w zalozeniu miala ratowac rodziny chrzescijanskie, zagrozone represjami ze strony muzulmanow, nie uciekaja ze wzgledow wlasnego bezpieczenstwa a wiec ze strachu przed utrata wlasnego zycia lub zdrowia ale uciekaja ze wzgledow ekonomicznych w celu lepszego zycia na koszt europejskiego podatnika... podsumowujac wiec, czy to muzulmanin czy chrzescijanin, cel jest jeden - KASA i SOCJAL, poniewaz ci chrzescijanscy "uchodzcy" uciekli z
  • Odpowiedz
@dziadzio: ale nadal nie rozumiem samozaorania.
Plus, dlaczego zakładasz, że gdy ktoś ucieka przed wojną to gdy znajdzie się na bezpiecznym terenie, kwestie materialne nie będą dla niego miały żadnego znaczenia?
Swoją drogą chyba nikt nie twierdzi, że chrześcijanie nie lecą za socjalem.
Różnica między chrześcijanami i muzułmanami poległa głównie na tym, że z tymi pierwszymi mamy o czym pogadać a z tymi drugimi nie.
Nie rozjaśniłeś. Nadal nie rozumiem
  • Odpowiedz
Plus, dlaczego zakładasz, że gdy ktoś ucieka przed wojną to gdy znajdzie się na bezpiecznym terenie, kwestie materialne nie będą dla niego miały żadnego znaczenia?


@wnocy: O ja #!$%@?... Wiec po co ta kobieta sprowadza ich do Polski, skoro oni chca do niemiec? Jesli uciekaja z bezpiecznego kraju (Polski) do mniej bezpiecznego kraju (Niemcy) to znaczy ze glownym czynnikiem sa kwestie materialne a nie bezpieczenstwo. Wiec po co ich sprowadzac
  • Odpowiedz