Wpis z mikrobloga

Jak działa ten mechanizm, bo nie do końca coś chyba rozumiem - dlaczego "Matki Polki" po wysraniu z siebie gówniaka zrobionego z jakimś Sebą czy innym Januszem, mają potem strasznie agresywną postawę w stosunku do ludzi nie posiadających tego daru losu jakim jest dzieciak? Pieluszkowe zapalenie mózgu aż tak mocno zrywa beret z głowy? Jak można skakać do innych ludzi, że nie wiedzą nic o życiu, bo nie posiadają swoich bachorów?
#gozkiezale #bekazpodludzi #antynatalizm
  • 25
  • Odpowiedz
najważniejszym celem życiowym każdego żywego organizmu


@BezDobry: To jest abstrakcyjny cel, który powstał w wyniku doboru naturalnego, ale z punktu widzenia myślącego człowieka, to nie ma żadnego uzasadnienia - życie jest przypadkowym mechanizmem i do niczego sensownego nie prowadzi, tylko finalnie do śmierci. W twoim wypadku widzę, że mechanizmy ewolucyjne zadziałały jak u "matek polek".
  • Odpowiedz
@BezDobry: Przekazałeś geny, ja nie i nic tym nie straciłem, bo nie czuje takiej potrzeby. Co ci z tego przekazania genów? I tak umrzesz, a po śmierci ci to różnicy nie zrobi - żadnych punktów bonusowych u Boga nie dają, a przynajmniej nie słyszałem o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ObroncaLogiki: Życie wbrew temu co wielu się wydaje jest bardzo proste, przeżyć i przekazać geny dalej. Albo ktoś to rozumie i potrafi z tym pogodzić albo nie. Nieważne ile postów napiszesz nic tego nie zmieni. Naprawdę rozumiem ludzi którzy nie chcą mieć potomstwa ale nie rozumiem po co dorabiać do tego jakiejś pseudo filozoficznej otoczki.
  • Odpowiedz