Wpis z mikrobloga

#szybcyiwsciekli #film #oswiadczenie
Jestem fanem serii Fast and Furious... zwłaszcza 3 pierwszych (najlepsza 3, potem 2, potem dopiero 1...). Wszystko potem było już pod zarządem Vin Diesla i było moim zdaniem bardziej filmem o zapasach niż o autach (ale auta były, Ride or Die). Rozbudował znacznie wątki fabularne i historię.

No właśnie. W każdej części miałem mieszane uczucia. I wiecie co? Przy każdej sobie myślałem "to już koniec, a nie finałowa scena jeszcze... wtf... aha będzie jeszcze jedna część".

Nie tym razem. Po młóceniu tyłków złoczyńców, strzelaninach, wysadzeniu pół miasta, zniszczeniu paru super aut przychodzi ta scena w której Taj mówi do Romana żeby zamknął się na chwilę i popatrzył...

j.....1 - #szybcyiwsciekli #film #oswiadczenie 
Jestem fanem serii Fast and Furious....
  • 3
@janusznowak01: Dopiero wczoraj obejrzałem siódemkę. Choć każda z tych części to ładna bajka która kończy się tym że żyli długo i szczęśliwie i mieli wiele koni pod maską - to fakt że Walker zginął i to właśnie przez zamiłowanie do szybkiej i wściekłej jazdy sprawia że ta scena jest bardziej poruszająca niż większość scen z filmów wojennych które mają za zadanie ścisnąć za serce.