Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki!
Nie wiem na ile jest to ciekawe, ale mam dostęp do profesjonalnej kamery termowizyjnej i moglbym porobic dla Was zdjecia przedmiotow/rur/pieseła, no w sumie wszystkogo do czego mam dostep (od razu mowie, ze zdjecia penisa nie wstawie).
Piszcie w komentarzach co chcielibyscie zobaczyc, a tymczasem pierwsze prawilne #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_wJdwO0Ecj8azCsZnki5byJmuRALLDs6z.jpg
  • 125
@KEjAf:
Dłoń na blacie w kuchni, odcisk po kilku sekundach, odcisk po okolo minucie.
@wybierzminick: tak, wystarczy ze zamontuje to na drona i przelece nad wszystkimi domami.
@heheszkant: Nie ustawiam tekstur. Urzadzenie mierzy temperature odbita na powierzchni, stad na gladkich scianach, kafelkach, lustrach itp czasami widac temperature odbita jakiegos innego ciala.
@kocham_cie: puscilem, co teraz?
@krzysio19: Nie ma takiej opcji, gdyz tak jak pisalem wczesniej, urzadzenie mierzy
źródło: comment_TF4XudmJY3nZnv9poL6zuXBnF94mIATk.jpg
Na zdjeciu widac, ktore auto stoi na parkingu dluzej, a ktore dopeiro przyjechalo. No i pieseł.

@Wapniak: jak ktos wybiera pietro to dotyka panelu przez ulamek sekundy i jest to niemal niewidoczne juz po kilku sekundach, wiec w tym przypadku jest ciezko, ale jesli ktos zima bedzie bez rekawiczki uzywal domofonu, to mysle ze bede w stanie zobaczyc pod ktory nr dzwonil nawet po kilku minutach.
@davidoff_OB: Dokladnie tak, temp
źródło: comment_v9qhiF5Y2HabZ43OeYr3h3POitwZvaaL.jpg