Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny problem!!
Nad nami w bloku mieszka rodzina, maja dwoje dzieci jedno ~lvl 6 autystyczne drugie ~ lvl 1,5 zdrowe.
Rodzina wstydzi wychodzić z lvl6 na dwór, dziecko całymi dniami spędza w domu nigdzie nie wychodi. Lvl1,5 normalnej codziennie na spacery. Rodzina sobie nie radzi codziennie awantury trochę patola. Odkąd urodził nam sie syn dbamy o to żeby w domu był spokój, żeby budził i zasypiał masz synek w spokoju.
Lvl6 cały czas #!$%@? tzn biega po domu tymi piętami napierdziela w podłogę od 6 do 22. Jego zabawki to okrągłe kule ktore sie toczą przez całe mieszkanie i uderzają o sciane. Żyć sie nie da brak spokoju brak odpoczynku tylko cały czas #!$%@?.
Byłem u nich kilka razy próbowałem rozmawiać, dzisiaj dostałem od nich informacje o tym ze to nie u nich!!
Mirki i Mirabelki jakie macie rady? Policja? Opieka społeczna ? Płatni zabójcy ?
#autyzm #mirekwpotrzebie #niewiemjaktotagowac
  • 12
@TaZA: byłem wczoraj u nich porozmawiać dlaczego cały czas dzieci płaczą w domu ? Okazuje sie ze matka jest niezrównoważoną chciała mnie uderzyć i krzyczała. Mam pewność co do problemu w tym dom. Powiedz mi jakich argumentów mam użyć żeby sie ta rodzina zajęli ?