Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #pytanie
Pytanie szczegolnie do chudzielcow, ktorym udalo sie nabrac suchej masy (nie mam na mysli typowego dzika xD) Czy weglowodany rzeczywiscie cos daja, jesli tak to jakie. Slyszalem, ze z Mutanta sa calkiem niezle, ale nie ufalbym czemus co ma znak radioaktywnosci na etykiecie. Ogolnir mam niestety problem z nabraniem miesni, jak juz niektorzy tu zauwazyli #anoreksja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@mam_kaloryfer: ja nigdy nie mogłem zrobić masy aż w końcu poszedłem za radą znajomego trenera. " chcesz urosnąć to jedz. jedzenie nie odżywki" no i zacząłem jeść 5-6 posiłków dziennie.

polecam ser biały ok 120-150 gram na posiłek zrób twarożek i zjedz bule. pij kefiry - 400 gram może mieć nawet 16 g białka i do tego pełnoziarnista bula. na obiadek wpylaj mięsko jakieś 250-300 gram i 150 gram ryżu/ makaronu
" chcesz urosnąć to jedz. jedzenie nie odżywki"


@Mir_: Święta prawda!

Szkoda kasy na gainery i inne bzdety. Chudzielce mają łatwiej, wystarczy dobrze przeliczyć zapotrzebowanie i żreć dużo dobrego jedzonka :)

Ryż, kasza jaglana, makarony pełnoziarniste, owoce, jajka i mięcho!
Zazdroszcze, bo na redukcji nie ma już tak kolorowo...
@Mir_: @piaskun87: bo odzywki są uzupełnieniem diety, wiec pisanie ze szkoda kasy i wystarczy se dobrze przeliczyć mija się z celem, bo takie chudzielce właśnie nie zjedzą ci tego wszystkiego, to zawsze se uzupełnią odżywkami braki i będą na plusie, od czegoś trzeba zacząć, z czasem będą mogli zjeść więcej i nie będą musieli brać tylu odżywek