Wpis z mikrobloga

Funkcja prokuratora generalnego do 2010 roku była tożsama z ministrem sprawiedliwości. Dopiero PO rozdzieliło te dwie funkcję tworząc pionka w postaci prokuratora generalnego.


@Tasde: To ty pleciesz bzdury, jeśli wierzysz, że Ziobro nie był pionkiem Jarosława Kaczyńskiego. Rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego było bardzo dobrą decyzją.
  • Odpowiedz
@kartofel_mocy: ja #!$%@?, katastrofa. Gównoburza o KWIETNIOWĄ okładkę. Boję się takich fanatyków, którym wystarczy byle pretekst, a już chwytają za widły i pochodnie gotowi zabić za swoją rację. Usuńcie konta debile.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Kompletnie odbiegasz od sensu. Ziobro był pionkiem, ale to co prokuratura odwalała spadało na jego garb a przez to na garb partii (za PiSem to się ciągnie już dekadę).
Od rozdzielenia stanowisk pan Seremet jest chłopcem do bicia, nie posiadając żadnej konkretnej władzy a biorącym za nią odpowiedzialność. Gość musi działać tak jak minister sprawiedliwości wymyśli a każdą decyzję musi oprzeć na Krajowej Radzie Prokuratorów w której jedynym stałym
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Co takiego CBA może nadużyć czego nie robi teraz? Przypominam, że o zwolnieniu Wojtunika ucichło gdy doszukał się korupcji w MSZ. Ja łapówek nie daję i nie biorę, mogą szaleć. Co do powtórki koalicji - koalicja będzie inna to i wynik prawdopodobnie też.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Przypomnę może, że to przez m.in. Kaczyńskiego i Macierewicza wiele spraw nie zostało wyjaśnionych i już nie będzie, tj np WSI. Już nie mogę się doczekać żądów PiS i min wykopków. Chyba sam dla beki zagłosuję na tę podpartię
  • Odpowiedz
Opublikowania danych osobowych polskich funkcjonariuszy pełniących służbę poza granicami kraju. To taki jeden z wielu zarzutów. Przez głupią politykę Macierewicza i pełen gaf raport, który czytałem wieki temu, ginęli ludzie.


@Luka_Wars: mozesz zarzucic jakims linkiem do tego, chcialbym doczytac.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: generalnie nie lubię Kaczyńskiego i pisu ale to tylko pokazuje jakiego poziomu człowiekiem jest lis, jak ktoś jest normalny to niezależnie od poglądów można z nim przeprowadzić mądrą dyskusję, ale takie coś to jest przegięcie, gorzej niż gimnazjalista
  • Odpowiedz
Zacznie się znowu nadużywanie władzy przez CBA

Szanuj. Taki Macierewicz w cywilizowanym państwie wylądowałby przed Trybunałem Stanu.


@Luka_Wars:Osiem #!$%@? lat mieli i nic nie znaleźli na Kaczyńskiego i Macierewicza, zobaczysz ile wałków wyjdzie po pierwszym roku jak przejmą władze. Do października już popcorn robię, bo potem może już braknąć czasu. Wrzucanie kryminalistów do paki to faktycznie "nadużycie władzy" jak cholera. Myślisz że dlaczego taki płacz się podniósł ostatnio? Właśnie dlatego
  • Odpowiedz