Wpis z mikrobloga

@polik95: Jak PiS wygra wybory to może w końcu dostrzeżesz, że Duda i Szydło to proste marionetki. Do wyborów PiS do dynamiczna partia - po wygranych wyborach z cienia wyjdzie Kaczyński, Macierewicz i im podobni. Zacznie się znowu nadużywanie władzy przez CBA i odkurzenie tematu zamachu smoleńskiego. Jeśli PiS wygra to mamy powtórkę z PiS-LPR-SO.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Dokładnie. Przed marcem 2015 kaczor, Antoni i inni dziwni z jego partii byli wszędzie. Teraz gdy idą wybory są pochowani. Antoni to by się może gdzieś pokazał bo się zaczynam martwić (żartuje zwisa mi to czy w ogóle żyje). Szkoda że ludzie na pis głosują bo bardzo szybko się przekonają że jednak ta platforma taka zła nie była. Też mnie wkurzali nie raz przez te 8 lat ale alternatywy
  • Odpowiedz
@polik95: zaraz pewnie ktoś rzuci bezsensownym argumentem ze straszę pisem (jakby nie było się czego bać) albo nazwie mnie lemingiem, ale nie ma NIKOGO kto by się nadawał, a rządy Kaczyńskiego mogą być straszne
  • Odpowiedz
@orzell: zwłaszcza wspaniałe rozoranie służb, jakże potrzebne upolitycznienie prokuratury i zrobienie z nas na arenie międzynarodowej sarmaty samodzielnie machajacego szabelką zamiast działać w ramach istniejących struktur (vide sytuacja z Gruzją)
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: jak rok temu kupowałem tablet to dostałem roczną prenumeratę Newsweeka w pakiecie. Wartość zawartej myśli we wstępniakach red. Lisa równa zeru, a na minusie z glonami, gdy temat dotyczył PiS. Pytanie czy PiSohejterzy dają sobie sami nalewać gunwomieszanke do głowy za własne pieniądze, byleby tylko czuli, że uderzono w partię Kaczora czy też są takimi imbecylami, że łykną wszystko, a Tommy Foxxx o tym wie? Tak czy inaczej to
  • Odpowiedz
@dex_ter: Opublikowania danych osobowych polskich funkcjonariuszy pełniących służbę poza granicami kraju. To taki jeden z wielu zarzutów. Przez głupią politykę Macierewicza i pełen gaf raport, który czytałem wieki temu, ginęli ludzie.
  • Odpowiedz