Wpis z mikrobloga

lol, afera za aferą, nepotyzm, upartyjnienie każdej instytucji po NIK włącznie, ale co tam PIS zły i dzieli polaków !

przypomnę tylko że PIS zmniejszyło podatki na ten przykład, a to że Ci ładują kasę do kieszeni swojej i Ryśków, a PIS do katoli no to już proszę, bez licytacji. Bo tutaj PO już dawno na przedzie.

@Ten_tego: I powiedz mi jak ośmieszyli Polskę na arenie międzynarodowej ? Tu serio nie
  • Odpowiedz
@Ten_tego: >

że codziennie nie słucham w radiu czy telewizji o wpadkach i pokracznych wypowiedziach Kaczyńskiego i jego ekipy


Chciałbym teraz żebyś się zastanowił nad tym fragmentem bo on jest kluczowy. Wynika z tego, że całą Twoją polityczną "świadomość" kształtują media, a Ty nawet nie starasz się podawanych Ci informacji analizować, tylko bierzesz je za pewnik. Jesteś idealnym przykładem, że nagonka medialna jednak na niektórych
  • Odpowiedz
@jednorazowkastowka:

PiS zmniejszyło podatki

No #!$%@?, top kek, super argument za tym, że byli lepsi xDDDDDDDDDDDD Nieważne, że na rynkach światowych panował spokoj i mozna było sobie na to pozwolić a potem przyszedł kryzys i trzeba było trochę przyciąć. Jak ja zawsze z tego kisnę, patrzenie na czubek własnego nosa i nie branie pod uwagi sytuacji na świecie. Tacy ludzie potem jeszcze chcą 500 zł na dziecko. Nie mówię, że Platforma lepsza ze swoim lewactwem ostatnio, ale to już w ogóle jest kosmos
  • Odpowiedz
@Ten_tego:

a potem przyszedł kryzys

Który nas ominął bo nie mieliśmy dużych powiązań z mechanizmami, które podległy kryzysowi... Rząd Polski ręki przyłożyć nie musiał by PKB było dodatnie. Inna spraw, że jak świat zaczął wychodzić z kryzysu, to Polska biła kwartalne rekordy najniższego wzrostu gospodarczego od początku wieku.

zrobienili Ziobry prokuratorem i ministrem
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: ja wprost uwielbiam takie okładki lisweeka. To tylko potwierdza, w jakim amoku i rozpaczy żyje ten towarzysz naczelny. Miód na me oczy jak się #!$%@? z bezsilności miota.

Jest też druga opcja. Lis to operacja majstersztyk Kaczyńskiego. Planowana od lat i od lat realizowana. Lis to piąta kolumna. Wszystko co robi teraz, sprzyja PiS-owi. Jazda po Dudzie, jazda po Szydło itp. Przecież taki doświadczony politruk jak on musi zdawać
  • Odpowiedz