Wpis z mikrobloga

@NieznanyAleAmbitny: napisałbym jakie teksty o mnie zaczęły się pojawiać przez pewien czas u niektórych sąsiadów po tym jak zauważyli, że kupiłem sobie jeszcze kabriolet, czasami to jest aż śmieszne, bo wymyslają tak niestworzone historie że nie wiadomo czy się z tego śmiać czy bać że niby normalni ludzie coś takiego tworzą.

Niedługo kupuję kolejny samochód, tym razem z salonu i pomimo że tani to dość efektownie wyglądający, ciekaw jestem co wtedy
@NieznanyAleAmbitny: zrezygnuj z większości życia osobistego na kilka lat, pracuj po 60h+ tygodniowo nad sensownymi rzeczami (bo nie sztuka się tylko zmęczyć) w odpowiedniej branży (polecam IT, ale pewnie i handlując sedesami można zarobić, wystarczy się na tym znać, pracować i mieć trochę szczęścia), czyli klasyczna droga ludzi wychodzących od niskiego poziomu jak w urywku. Szkoda, że tego nikt nie widzi a jedynie same efekty, gdyby tak przyszło do powtórzenia takiej
xetrov - @NieznanyAleAmbitny: zrezygnuj z większości życia osobistego na kilka lat, p...
Co za #!$%@?, może to lepiej, córka pewnie ma innych kumpli do zabawy.


@Zgagulec: Szkoda ,że mamusia owych dzieci hoduje dalszą biedę umysłową. Przy okazji uczy dzieci ,że bogactwo jest złe i ,że ludzie nie lubią bogatych... więc dzieci będą miały zły wzorzec. A to niestety potem rodzi przekonania ,że "bogaci" są źli, że pieniądze są złe... a potem człowiek się dziwi ,że ludzie (o takich przekonaniach) są biedni, nie tylko