Wpis z mikrobloga

@tomasz-maciejczuk:

Ten mały łysy z twarzy przypomina mi Mr. Potato Head.
Czyli byłoby go łatwo ucharakteryzować na uczestnika dowolnej demonstracji i wypożyczać za drobną opłatą, jeśli ktoś chciałby się uwiarygodnić (oczywiście Ziemnaczany też ma swój procent w zyskach).

Tzn. wyglądałoby to tak: mam w środowisku czarne owce.
Chcę się od nich spektakularnie odciąć: na demonstracji przebieram Potato Heada za szwarccharakter.

Włączamy kamery, światło.
Potato, cho, porobisz za złego.
Akcja.
Potato wykrzykuje
@kochmap: Ale co mam w relacji? Słowa na koniec materiału jakiegoś skina że dostali w łeb od ONRu? Szkoda że ONR nie był chętny do takiego ich usuwania jak demonstracje było na 200 osób, wtedy ich albo potrzebowali albo strach nie pozwalał. Teraz gość na koniec filmu ma rację że jak obrośli w piórka temat demonstracji chwytliwy mają kilka tysięcy ludzi za sobą to już ns nie potrzebni są bo za
@blubi_su: No widzisz, a ja miałem kiedyś takich znajomych. Zarówno w ONR i NOP. I, uwaga, nie byli nazistami. Niesamowite co nie? A intelektem to pewnie by Ciebie zjedli w 5 minut. ;) Ale luz, żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie, co Ci tu plebs będzie głowę zawracał. :D
@Orenos: Ciężko żeby byli nazistami, skoro ten termin odnosi się tylko do Niemców i ich systemu. Natomiast faszystami już jak najbardziej. Symbolika i twory w rodzaju falangi zdają się to potwierdzać. Biją nazistów z dwóch powodów. Po pierwsze, bo nazizm jest wrogi dla Polski, po drugie bo obecnie mają jakąś tam polityczną siłę i nie wypada tak sobie tego zepsuć.
@h3lloya: Trochę nie dziwi że ktoś widzi hitlerowskie inspiracje w kolesiach ubranych w paramilitarne mundury przypominające hitlerjugend, pozdrawiających sie wyciągniętą ręką i #!$%@?ących symbolem używanym przez niemieckich neonazistów na fladze o kolorystyce i układzie identycznym z flagą Trzeciej Rzeszy. Jak również mających poglądy będące mieszanką nacjonalizmu i socjalizmu z silną domieszką judeosceptycyzmu.
Jedyna wątpliwość jaka się tu pojawia to taka czy sam jesteś tak głupi, że kupujesz bajki o rzymskich salutach