Wpis z mikrobloga

@HetmanPolnyKoronny: nie czaje po co P90. Ani sebixy nie bylyby uzbrojone zeby liczyla sie szybkostrzelnosc i duzy mag, ani nie mieliby kamizelek zeby wykorzystac potencjal amunicji 5.7 ani dystans nie jest wazny, bo to kilka, kilkanascie metrow a nie 100-200. Spoko, tez bym chciał mieć ostrą (bo zabawke juz mam xD) ale zwyklym pistoletem lepiej sie manewruje w ciasnych pomieszczeniach niz jakimkolwiek pmem czy karabinkiem.

MP5k z kolbą lub bez
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: rozmiar nie ma tu aż takiego znaczenia. To nie jest SWD albo m249 tylko nadal kompaktowe PMy. W ogóle dziwne, że nikt jeszcze nie zaproponowała kriss vectora. Albo mp7.
  • Odpowiedz
@jos: po prostu nie widzę zalet MP5 nad P90 w tej sytuacji, owszem MP5 jest dobre, ale IMO nie lepsze. Dla specjalsa pewnie lepsze MP5K bez kolby, no ale ja takim nie jestem i pewnie więcej pocisków poszło w ściany niż w cele.
  • Odpowiedz
Pistolet nie ma takiego momentu, żeby zatrzymać biegnącego człowieka. Na fizyce w gimnazjum pewnie spałeś - lekko uzbrojony żołnierz w truchcie (100kg masy i 2m/s prędkości) ma 200kg x m/s pędu, pocisk 9x19 o masie 8g i prędkości 400m/s - 3.2. 2% wartości tego, co osiąga niezbyt szybko poruszający się człowiek - naprawdę, skończ oglądać filmy akcji a zacznij czytać.

Nie wiem gdzie tu widzisz filmy akcji właśnie chyba w swoich wypowiedziach
  • Odpowiedz