Wpis z mikrobloga

To uczucie zażenowania gdy dochodzisz do wniosku że dla przyszłość polski nadal najlepszą opcja pozostaje Platforma...
#neuropa
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gert: nie jestem pewien czy takie rozłożenie głosów wspiera pis. nie wiem czy dobrze rozumuję, ale wydaje mi się, że jeśli do sejmu wejdą 3 partie (pis, po i lewica) a petru dostanie np. 4%, to 38% pis da im więcej mandatów, niż gdyby zdobyli tyle samo % przy wejściu do sejmu 4 czy 5 partii przekraczających ledwo próg, bo skądś im trzeba dać te miejsca.
  • Odpowiedz
@FilozofujacaCalka: spytam poważnie: na kogo głosujesz? Ja całe życie głosowałem na Korwina, aż mi głupio co o--------a w europarlamencie z moim głosem, ale teraz mam zamiar zagłosować na Nowoczesną, a od października jakoś się zaangażuję w ich działania chyba.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Czyżby nowa bojówka Petru , zrozum Cie że połowa kandydatów była już w Platformie i nic się nie zmieni po wejściu ich do parlamentu . Podobno w jakimś województwie płacili nawet za zbieranie podpisów pod Nowoczesną .
  • Odpowiedz
Podobno w jakimś województwie płacili nawet za zbieranie podpisów pod Nowoczesną .


@musol: nie żeby to usprawiedliwiało kogokolwiek, ale... WSZYSCY to robili. Po prostu na dostatecznie niskim szczeblu każdej partii zaczyna się bajzel. A to właśnie kasa, czy proponowanie pracy w komisjach wyborczych - opcji jest wiele.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Nie bardzo rozumiem, czego oczekiwałeś od Korwina w europarlamencie. Mówił, że będzie robił b----l i robi. Wszystkie lewaki go tam nienawidzą za te teksty o imigrantach. Wypowiada swoje zdanie, często bardzo celne i niepoprawne politycznie. Typowy Korwin. Mi się tam podoba.
  • Odpowiedz
jednakże parę razy zdarzyło mu się p-------ć od rzeczy.


@Paladin_Woodrugh: Typowy Korwin. ;) Ja tam się raczej tego spodziewałem. Zawsze coś głupiego p--------e, ale z reguły ma rację.
  • Odpowiedz
@musol: Petru też był za platformą. Zapewne jak ty, twoi znajomi i rodzina. Odszedł, jak zobaczył co oni robią. Przecież program PO był zajebisty, tylko robili wszystko przeciwnie do tego, co obiecali.
Petru sam o sobie mówi, że jest "zawiedzionym wyborcą platformy". Chyba jak my wszyscy.
  • Odpowiedz
Petru sam o sobie mówi, że jest "zawiedzionym wyborcą platformy". Chyba jak my wszyscy.


@kam191: Jak się nie mylę to w poprzednich wyborach też ktoś próbował coś ugrać na tym "zawiedzionym wyborcy"
  • Odpowiedz
Coś trzeba wybrać, ale i tak wolę głosować na Korwina czy nawet na NPL niż na te k---y.


@Greg36: W przypadku Korwina istnieje jednak minimalna szansa, że nie będzie chujni. Wybranie PO, PiS-u, PSL, SLD czy farbowanych lisów z NPL to gwarancja, że będzie chujnia.
  • Odpowiedz