Wpis z mikrobloga

Mirasy, od tygodnia używam Iphone'a (6) - i chciałbym opisać moje wrażenia.

Przesiadłem się z Galaxy S3 Mini, który w momencie zakupu (2.5 roku temu) był jednym z lepszych telefonów w segmencie. Z czasem jednak zaczął koszmarnie mulić, wieszać się i w ogóle bla... Generalnie do d--y był mniej więcej od roku (pomimo przywracania ustawień fabrycznych). Telefonu używam: dzwonienie, maile + kalendarze, internet, wykop, nawigacja, jedna czy dwie aplikacje.

Największe plusy #ios :
- user experience - telefon jest banalnie prosty choć początkowo brakowało mi przycisków ( ͡º ͜ʖ͡º)
- szybkość działania - vs. #android to niebo a ziemia - bardzo płynnie przechodzi między aplikacjami
- internet - #safari super radzi sobie nawet ze stronami niezoptymalizowanymi pod urządzenia mobilne
- zdjęcia / filmy na stronach - bardzo dynamicznie odpala i nigdy się nie crashuje
- bardzo dobry słownik - nigdy jeszcze nie wpisał bzdurnych słów w sms'ach czy mailach ;

Minusy:
- jak dotąd - ściągnięcie pliku z dyktafonu wymaga instalacji iTunes na kompie a takie rzeczy mnie wkurzają
- bateria - wystarcza na półtora dnia - trochę mało jak na nowy telefon + niekompatybilność z ładowaniem na innych kabelkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Generalnie jestem bardzo zadowolony! Niebawem reszta rodziny przechodzi na #iphone (choć pewnie uboższe wersje bo nie jestem tak hojny jak moja firma ( ͡º ͜ʖ͡º)). #bojowkaios dołączam :)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NigdyNieBedeBordowy: ja mojej nic nie powiedziałem, ale chyba zaczyna coś podejrzewać. Najgorsze jest to, ze planuje na dniach kupić Apple watcha (druga rzecz - musisz chwalić się wszystkimi urządzeniami Apple, jakie posiadasz). W związku z tym chyba się domyśli
  • Odpowiedz
@dobrywieczor: Też mi sie zdawało, ze Sony są fajne. Na początku :D Moja Z1 była 3 razy oddana ba gwarancje, jak mi wymienili na nowy to od razu sprzedałem.
Najgorzej było właśnie na Lollipopie, musiałem wrócić do KitKata żeby dało sie tego używać
  • Odpowiedz