Wpis z mikrobloga

@thuglife: ale tak właściwie to o #!$%@? Ci chodzi? xD co jest większym wstydem, robienie w korpo rzeczy które ma się w dupie i chce się jak najszybciej skończyć, czy zarabianie na tym co się lubi i to tak grubego hajsu, że nigdy takiego na oczy nie zobaczysz? xD jeżdżą po całym świecie, mają fanów, dobrze się bawią. No rzeczywiście, lepiej to jebnąć i iść robić do maka. Po prostu masz
  • Odpowiedz
@vision_of_satan: jeśli chodzi o e-sport to profesjonalne najlepsze drużyny z korei (piszę teraz o graczach League of Legends) muszą chodzić na siłownie, biegać bodajże 3 razy w tyg albo może i więcej bo tak mają zapisane w swoich kontraktach
  • Odpowiedz
@thuglife:

nie zyjemy w korei, na szczescie


Przecież u nas jest to samo, zobacz sobie jak wyglądają dziewczyny od graczy naszej sceny e-sportowej, albo zagranicznej xD Typ zarabia srogi hajs, już w tym momencie jest pewnie ustawiony na całe życie, a ludzie którzy nie mają o esporcie pojecia będą dalej płakać i toczyć beke że hohoho sportowiec jak #!$%@?, #!$%@? grubas xDD
  • Odpowiedz
@ruszka: bo sportowiec jak #!$%@?, w gierki gra xD ciekawi mnie czy jakbys jakies szmaciurze w klubie powiedzial ze jestes "prograczem" w lola dla gimnazjalistow czy by nie parskla smiechem xD

Bez odbioru
  • Odpowiedz
@thuglife: nie jestem piwniczanem, nie siedze w piwnicy, skonczylem studia, pracuje w zawodzie, nie jestem informatykiem w koszuli w kratke, ale moje hobby to mimo wszystko komputery, mało gram w gry, ale jednak lubie to, i jak przychodzi jakis wiekszy turniej, to się troche jaram, poprostu to lubie. Osobiście uważam ze gra w csa jest bardziej emocjonująca niż piłka nożna.
  • Odpowiedz
@thuglife:

A co ma jedno do drugiego? Naucz się logicznie argumentować, i potem przyjdź dyskutowac. Ci ludzie trenują po 8h kilka razy w tygodniu, codziennie grają może z 3-4h, poświęcili kilka lat żeby być najlepszymi, robią przynajmniej 4 cyfrowe kwoty dziennie, a i tak jakiś nieogarnięty typ przyjdzie i napisze, że tylko grają w gierki XD Jakby tyle czasu poświęcił na #!$%@? rzeźby to byś pewnie miała mokro, i jaki to
  • Odpowiedz
@vision_of_satan: Nie wiem czy trollujesz czy poważnie nie uznajesz gier komputerowych za dział sportu, ale zwróć uwagę, że kontrola myszki i klawiatury wymaga fizycznego wytrenowania zręczności, a sama gra wymaga wytrenowania spostrzegawczości i refleksu - tyle od strony fizycznej, to teraz spytam się czy dart nie jest wg ciebie sportem? Goście rzucają do tarczy i dużo z nich jest otyłych, bo im to nie przeszkadza a jedynymi fizycznymi cechami do wytrenowania
  • Odpowiedz
@vision_of_satan: Snax:
- Gracz w jednej z najlepszych drużyn e-sportowych na świecie
- Ma piękną kobietę, która podziela jego zainteresowania
- Zarobił w #!$%@? dolców na turniejach
- Jest znany i ma wielu fanów (nie ważne ile mają lat)
Stulejarz z Wykopu:
- Pisze głupie posty na mirko bądź postuje głupie obrazki, aby poprawić swoją samoocenę

Widzicie różnicę?
  • Odpowiedz
@Zarazeqq: ok, człowiek sukcesu, udało mu się, można by powiedzieć wygrał na loterii, ale ten człowiek nie jest sportowcem, bo nie uprawia dyscypliny sportowej, tak samo sportowcami nie są streamerzy z twitcha czy youtuba.
  • Odpowiedz