Wpis z mikrobloga

@Martinoz: Znajomości? Wystarczy to, że jest mega popularny. Nic więcej nie potrzeba. Wystarczy zobaczyć jak to wygląda powiedzmy przy LoLu. Ilu weteranów którzy zajmowali się tylko i wyłącznie grą obecnie ma płacone grubą kasę za coaching albo bycie ekspertem w studiu?
@Ciapek57: Ooo, widzę że kolega wie o co chodzi. Jak robiłem przy PGA w 2007 i czymś jeszcze w maju 2008 roku, to robota była największym #!$%@? jaki miałem odkąd pracuję - przed 8 rano na miejscu, a zakończenie o 1 w nocy. W ciągu weekendu spokojnie przepracowane 40 godzin, a na kasę czekałem ładnych kilka miesięcy.
@Martinoz: Najlepsi gracze LoL'a robią okolice 1mln $ rocznie. Powiedzmy, że gracz CSGO wyciągnie 40-50% tego. Myślę, że tak - spokojnie ktoś taki może być milionerem do zakończenia kariery.
Musze miec dobre tagi na czarnej bo pierwszy raz goscia widzę.
chłopak ma dużo kasy i jeszcze więcej mieć będzie, znają go nim miliony, ma tysiące fanek
@Martinoz: Jesteś w stanie postawić na to swoje pieniądze? Myślisz, że 15 lat temu ludzie uwierzyliby, że znajdą się tacy, którzy na graniu na komputerze będą zarabiać setki tysięcy, a nawet miliony dolarów rocznie? Skąd wiesz, jak sytuacja będzie wyglądać za kolejną dekadę? Może będą go zapraszać do telewizji, żeby wspomniał, jak to on brał udział w wielkim zwycięstwie nad Fnatic 11 września 2015 roku ( ͡° ͜ʖ ͡
"Może będą go zapraszać do telewizji, żeby wspomniał, jak to on brał udział w wielkim zwycięstwie nad Fnatic 11 września 2015 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
A kogo to obchodzi poza gimbami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Martinoz: @vision_of_satan: Nie ma to jak naśmiewać się z kogoś, że jest gruby i nazywać innych gimbami. Co do snaxa, jest jednym z najlepszych w tym co robi na świecie. W dziedzinie, która rozwija się jak żadna inna. Myślę, że chłopak sobie poradzi. Ma sporą kasę od sponsora plus to co ugrają na turniejach, za parę lat to on będzie mógł naśmiewać się z ludzi co harują za marne grosze