Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Lubię wykop za fajne treści, chciałbym się dołączyć swoją propozycją - jestem w stanie zorganizować #ama z arcyszpiegiem - generałem Marianem Zacharskim.

12-19.09 trwa cykl spotkań autorskich (w dużym skrócie: generał nie mieszka w Polsce od 1996, wyjechał po wykryciu afery Olina i od tego czasu jego wizyty są rzadkie, więc osobiste spotkanie jest nie lada gratką) i myślę, że w jeden z wieczorów może odbyć się #ama Jesteście chętni?

Więcej info o generale na jego FP i stronie szczególnie polecam zakładkę Archiwum Generała

#ama #pytanie #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #2wojnaswiatowa #drugawojnaswiatowa #prl
  • 31
@fordern: nie Ty jeden ;) po spotkaniu przeszło godzinę zajęły pytania z publiczności m.in. właśnie o "Rosyjską Ruletkę". Generał wspomniał, że wyciął ok. 120 stron z gotowej książki
@ereside: Mam też kilka do pierwszej książki, kiedyś (4-6 lat temu) sporo interesowałem się jego działalnością.

A powiedział dlaczego wyciął? Przypomniały mu się zobowiązania o zachowaniu milczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@baszmen: @Michelangelo: @2PacShakur: @nomadicgoogler: @Dobry-Duszek: @Fifeq3: @ja666: @pisike: @owsikalfred: @sermaciej: @tytanos: @ffrugopl: @wiecejnizjednozwierze: @kocio: @Zenit_b: @Block3r: @neptus: @fordern:
Dzięki za Wasze zainteresowanie tematem, trasa promocyjna KODÓW WOJNY zakończona, za nami na tyle intensywny tydzień, że niestety nie udało się znaleźć wolnego wieczoru na AMA.

Fotorelacja ze spotkań jest na profilu FB, osobiście polecam