Wpis z mikrobloga

przy 3 stanie już tesla stanie


@Zaybatzu: spróbuj spojrzeć na sytuację przez różowe szkiełka fantazji. Przez setki lat służby korzystały z rozstawnych koni, to teraz będą korzystały z rozstawnych tesli. Wyobraź sobie te zajazdy, gdzie jako szeryf w pościgu zostawiasz zmęczone auto, wskakujesz do naładowanego, a właścicielowi rzucasz przez okno kwitek, który on odda w rozliczeniu przy płaceniu podatków. A jaki biznes może się przy okazji przy takich punktach przesiadkowych rozwinąć?
@Pantokrator: No widzisz... a ja sie wlasnie przymierzam bo nie stac mnie na nowy a do 3-4 tys $ nie znajde nic lepszego :)

Cholernie zywotny... robia po 800 tys kilometrow
Prosty w naprawie
Tanie czesci
Zbudowany na ramie wiec odpada problem rdzewiejacych progow ;)
Malo pali... jak na 4.6 V8 ;)... ale tak powaznie to 12 litrow to nie jest znowu tak duzo
No i kupe miejsca + bezpieczenstwo

Tyle
@Taco_Polaco: kto wie, może przed 40-tką wyniosę się za ocean (marzenia, marzenia, ale kto wie) a wówczas problem ceny paliwa ulegnie znacznej redukcji. No i witaj zdrowy rynku motoryzacyjny, gdzie można kupić dowolny motocykl, bo żaden idiota nie wymyślił, by w #!$%@?ć takie normy emisji spalin, by pojazdy były cięższe, mniej bezpieczne, dużo droższe i w sumie wcale mniej nie paliły...
@Pantokrator:
Znalazlem takie cos... jeszcze zanim nazywalo sie Ford tylko LTD Crown Victoria.
Jak bym mial dodatkowe miejsce parkingowe to kupil bym sobie dla samego "miecia" i zeby miec przy czym dlubac w weekend :) 500$ to smiech nie pieniadze za takie cudo :)
http://hartford.craigslist.org/cto/5186705569.html

Ale jest nadzieja na powrot klasycznej amerykanskiej motoryzacji... Do produkcji wracaja "full size sedan" i odzywaja usmiercone pare lat temu linie modelowe. Lincoln wypuszcza w tym
Taco_Polaco - @Pantokrator: 
Znalazlem takie cos... jeszcze zanim nazywalo sie Ford ...

źródło: comment_615c48bnelmAHip5FxfeU8ApZr97R3CU.jpg

Pobierz
Ciekawe jak rozwiążą właśnie problemy z ładowaniem. Bo zasięg tesle nie mają taki zły. Myślę że szybciej złapią typa lub wkrocza inne jednostki niż taka tesla się rozładuje. Ano i można szybciej wymienić akumulator na naładowany niż zatankowac Forda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pantokrator: Przepraszam, nie mogłem edytować.
Nie wiedziałem nawet, że normy emisji spalin nałożone są też na motocykle. Mógłbyś opowiedzieć proszę coś więcej na ten temat - że motocykle są cięższe itp.