Wpis z mikrobloga

Widząc to co się dzieje w naszym kraju i w naszej "strefie" chciałbym się podzielić tym co myślę i co odczułem ostatnim czasem.
Z góry chciałbym podziękować naszemu rządowi, naszej pani premier, naszemu emigrantowi p. Tuskowi, że mają taką postawę wobec emigrantów/uchodźców. Chciałby jednak zwrócić im uwagę, że ich decyzja krzywdzi sporą ilość POLAKÓW, którzy martwią się o swoją rodzinę. Pomyślcie o nas, o ludziach/krajanach, którzy wierzyli was mimo czy głosowali na was czy nie.
Biorąc ostatnie fakty, dla was ważniejszy jest "fejm?" niż pomoc nam, naszemu narodowi? Wolicie opłacać jedną wielką niewiadomą jak całka dla licealistów?
Moja żona została zmuszona mieszkać zaledwie (tak zaledwie) 1100 km od swojego męża i swojej małej 2.5 rocznej córeczki. Tak kochany rządzie nie potraficie utrzymać przy sobie narodu/krajanów/wyborców/'zwykłych obywateli'. Rodziny muszą się rozpadać.
My/ja nie martwimy się o siebie, bo sobie radę damy ale nasi przodkowie nasi dziadowie, ojcowie chcieli tego? Czy Polska ma istnieć na zasadzie buforu? Przecież u nas nie zostaną uchodźcy ani krajanieyś, a pieniądze wezmą.
Sam znam sporo "islamistów" poprzez pracę w krajach zachodnich i mogę śmiało określić, że "pi razy oko" połowa jest zbytnio ortodoksyjna. Nie potrafią się integrować ze społeczeństwem.
Boli mnie to tak " #mascnaboldupy ", że dla naszego kraju liczy się więcej gwałciciel, morderca, awanturnik niż moja żona i córka.

Niemniej przyjmowanie UCHODŹCÓW jest jak najbardziej w porządku ale trzeba panować nad tym! Dać jakiś limit, ale przekroczenie pewnej granicy powinno równać się z DEPORTACJĄ!

Jak tak dalej pójdzie droga POLSKO stracicie kolejnych dwóch POLAKÓW, tak wiem nie wielka strata ale będzie nas więcej! Chcemy po prostu żyć jak rodzina, bez łez i złudzeń!

Kochamy Cie Polsko kochaj nas i ty.
#emigracja #holandia #malzenstwo

PS trochę pisałem to pod wpływem emocji, trochę pod wpływem zmęczenia i jest to mój pierwszy post na mirko i wykopie; jednakże tak myślę i tak piszę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niemniej przyjmowanie UCHODŹCÓW jest jak najbardziej w porządku ale trzeba panować nad tym! Dać jakiś limit, ale przekroczenie pewnej granicy powinno równać się z DEPORTACJĄ!


Łe, wycofuje plusa ze wzgledu na ten akapit. Niby jak sobie wyobrazasz "zapanowanie nad tym" skoro sam piszesz ze sie islamisci nie integruja i jak sądze pewnie masz na mysli cos wiecej. Polska powinna zostac homogeniczna bo nie liczac USA inne projekty multikuturowe predzej czy pozniej koncza
  • Odpowiedz
@worldmaster: Bardziej chodziło mi o podzielenie tych ludzi na ortodoksów i ludzi religijnych; a także ludzi którzy chcą lepszego życia a ludzi którzy chcą wykorzystać sytuację. Mając te 2:2 argumentów/tez powinniśmy separować/selekcjonować "uchodźców".
Przyjmowanie każdego z ręki kończyć będzie się tym co się dzieje we Francji, Anglii, Szwecji itp.
I nie każde projekty multi-k muszą kończyć się źle, niemniej nikt kto jest u władzy nie będzie potrafił, nie będzie chciał
  • Odpowiedz