Wpis z mikrobloga

@MPTW: powiem ci jak to wyglądało w moim przypadku (uczelnia inna, ale to bez znaczenia). Chcesz sie nauczyc od 0 np. rosyjskiego, ale okazuje sie zaczynasz na A1, a 90% grupy to osoby uczace sie kilka lat, a zapisali sie zeby miec piąteczke na świadectwie XD jestes w dupie bo musisz #!$%@?, nie jest prosto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Existanza: @trapped: @Qbcia: @Rammar: xD Nie ma to jak nie doczytać, ale na Mirko już napisać. A jakbyście mieli wybierać to który, i co za, a co przeciw? Od siebie dodam, że mam styczność z językiem Rosyjskim i by mi się przydał ze względu na tematykę którą się interesuje. Ale jednocześnie wiem, że UE chce 2 języki UE i Hiszpański jest popularny na świecie. Mirki und Mirabelcy radźcie
Dużo też zależy od nauczyciela, jego podejścia itd. Ja akurat miałam poziom hiszpańskiego A1, a robiłam rzeczy z B1. Dużo się trzeba było uczyć, ale teraz nie żałuje. Jak będziesz chciał, to dasz radę i na A2 ;)
@MPTW:

Nie ma to jak nie doczytać, ale na Mirko już napisać. A jakbyście mieli wybierać to który, i co za, a co przeciw?

Przecież napisałem który za i nawet podałem argument, więc to raczej ty z czytaniem masz problem ;)

językiem Rosyjskim

rosyjskim* Z pisaniem chyba też masz jeszcze problemy ;)
@MPTW: Co do rosyjskiego to jeszcze popatrz, że z jego znajomością stoi przed tobą cały wschodni rynek (kraje byłego ZSRR), a z hiszpańskim to nie za bardzo tutaj. No chyba, że lubisz hiszpańskie seriale ( ͡° ͜ʖ ͡°)