Wpis z mikrobloga

@hero5000: A jak ja uważam (zgodnie z artykułem pierwszym deklaracji praw człowieka), że

Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi pod względem swej godności i swych praw. Są oni obdarzeni rozumem i sumieniem i powinni postępować wobec innych w duchu braterstwa.


to kim jestem?
@hero5000: Homoislamiści? No weź nie strasz... Ach strach pomyśleć jak wygląda w ich wykonaniu jihad... Pewnie kobiety zabijają a mężczyzn i dzieci gwałcą
@Kaczypawlak: beka z ciebie bo kogo obchodzi arabia saudyjska. proste stwierdzenie:

poza tym homo muzułmanie istnieją i mają się dobrze


które próbowałeś żenująco obalić, jednocześnie mieszając w swoim rozumku tam zoofilię (sic!). Obalenie niestety nieudane, moje twierdzenie poparte argumentem, udowodnione i zaorane. Zamiast powiedzieć "Ok, masz rację, istnieją homo muzułmanie i mają się dobrze" to teraz będziesz pisał, że Turcja to nie islam xDDDD

nie pisz więcej do mnie
@Cymes j.w.
beka z ciebie bo kogo obchodzi arabia saudyjska. proste stwierdzenie:


@grzegorz-zielinski: Z Ciebie, Turcja jest świecka a nie jest państwem religijnym jak Arabia Saudyjska, Iran czy ISIS.

które próbowałeś żenująco obalić


@grzegorz-zielinski: Trudne to nie było i nie jest.

jednocześnie mieszając w swoim rozumku tam zoofilię (sic!)


@grzegorz-zielinski: A to nie są miłośnicy kóz?

Obalenie niestety nieudane, moje twierdzenie poparte argumentem, udowodnione i zaorane


@grzegorz-zielinski: Niestety nie;]

Zamiast
ale ty jesteś niereformowalny.


@grzegorz-zielinski: Sam jesteś.

Proste twierdzenie: homo muzułmanie istnieją i mają się dobrze. Tak czy Nie?


@grzegorz-zielinski: Tak, ale niestety tylko w Turcji, więc to jest kłamstwo jak cholera.

Proste pytanie, prosta odpowiedź.


@grzegorz-zielinski: Na taki chwyt to niestety odpowiedź jest "nie". W Polsce też mieli parady, tęczę na placu Zbawiciela, a niby dalej są prześladowani. Wiec tragicznie słabe. Masz zdjęcie jako dowód
Kaczypawlak - > ale ty jesteś niereformowalny.

@grzegorz-zielinski: Sam jesteś.
 P...

źródło: comment_Mq51GQGaWKytSBR1aehy055jgCxazqsL.jpg

Pobierz
@grzegorz-zielinski: uważasz, że homoislamiści istnieją czy nie? Bo nie mogę tego z Twoich postów wywnioskować. Istnienie homoseksualistów w każdym społeczeństwie jest sprawą oczywistą jak istnienie mańkutów czy niewidomych.
Do czego właściwie ma się odnosić Twój obrazek.