Wpis z mikrobloga

@murgal: Ale w małej miejscowości jest taniej też. poza tym ma pewność pracy nie musi szukać zleceń i brać udziału w wyścigu szczurów w jakimś korpo

jakieś tam zalety są


@frak: wszystko fajnie, ale w korpo IT płacą więcej na najniższym możliwym stanowisku
  • Odpowiedz
@murgal: Noi że niby ma dużo roboty przy 60 stacjach? Przy odpowiedniej konfiguracji i przeszkoleniu uzytkownikow może siedzieć przez 80 i nic nie robić. 1600 zl jest malo rzeczywiscie, ja zarabialem przez jakis czas trochę więcej a sprzętu 3x tyle, i to duża firma.
  • Odpowiedz
  • 0
@murgal: uwierz mi ze mamy i mieliśmy sprzęt naprawdę zabytkowy, wiec wiem co mówię, on popracuje 8 h i do domu, nie ma telefonów do domu w weekendy ani w nocy, ma jakas widzę odnośnie zarządzania serwerami, sieciami? Certyfikaty jakieś?
  • Odpowiedz
  • 0
@murgal: no właśnie, jeśli chcesz więcej zarabiać musisz coś robić z tym, wiem ze na wsi nie ma perspektywy dlatego pewnie musiał by się wyprowadzić, takie realia niestety są i to wszędzie.
  • Odpowiedz
  • 2
@tfuj_pszyjaciel: Dobrze piszesz- teraz, w dobie powszechnego wifi, to nawet nie trzeba się kablami bawić, tylko mówisz

Panie naczelniku, robimy informatyzację, nie czeba będzie kabli, a pan będzie sobie mógł w komórce pocztę sprawdzić

Kupujesz kilka tanich routerów, paczkę kart na usb i masz sieć, w której nawet możesz poblokować grażynom facebooka czy pudelka, jeśli będzie taka potrzeba.
  • Odpowiedz